دیدار مدیر کل بنیاد شهید استان با رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد سقز

دیدار مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کردستان با ریاست دانشگاه آزاد اسلامی واحد سقز و جمعی از دانشجویان شاهدو ایثارگران این واحد
به گزارش ده نگی شار :
ریاست دانشگاه آزاد اسلامی واحد سقز ضمن عرض خیر مقدم به میهمانان و خانواده های محترم شهداو ایثارگران شهرستان سقز و تسلیت ایام سوگواری سرور شهیدان  ابراز داشتند؛
خدمت به خانواده شهدا،ایثارگران و جانبازان بزرگترین افتخاری است که نصیب مسئولین در نظام جمهوری اسلامی ایران گردیده است.
دکتر کیوان شافعی لزوم قدردانی از جان فشانی های شهداو ایثارگران و خانواده هایشان را اعلام نمودند.
وی افزود :  دانشگاه در عرصه علم ودانش یکی از بزرگترین رسالت هایش مقابله با جنگ نرم است که توسط استعمار و استکبار جهانی امروزه علیه ایران اسلامی آغاز شده است.
شافعی لزوم ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در دانشگاه ها به عنوان مهمترین سنگر مقابله با جنگ نرم یاد کرده و افزودند؛ دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان بزرگترین دانشگاه حضوری جهان در دوران مدیریت آقای دکتر میرزاده اهتمام ویژه ای به حفظ جایگاه و شأن خانواده معظم شهداء و ایثارگران داشته و تسهیلات ویژه ای برای این عزیزان فراهم نموده اند.
ایشان با اشاره به حضور ۸۵ درصدی دانشجویان خانواده شهداء و ایثارگر در دانشگاه آزاداسلامی اعلام نمودند ؛ این دانشگاه علاوه بر ارائه تسهیلات رفاهی برای این عزیزان، اهتمام ویژه ای به تقویت بنیه¬ی علمی آنان دارد.
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کردستان ضمن قدردانی از دانشگاه آزاد اسلامی واحد سقز بابت برگزاری چنین جلسه ای با تسلیت ایام سوگواری شهادت امام حسین(ع) اعلام کردند؛ در مکتب اسلام به علم آموزی و دانش اهمیت خاصی داده شده و اینک زمان آن رسیده وارثان خون شهداء و فرزندان ایثارگران معزز در راه کسب علم با جدیت قدم بردارند.
سلیمانی با اشاره به اهمیت والای خون شهید و فضیلت علم در روایت های ائمه، اعلام نمودند علم باید در خدمت جامعه بشریت باشد و کسانی که صاحب چنین علمی باشند می توانند در اجتماع تغییر ایجاد نمایند.
وی اذعان داشت : شهداء و ایثارگران رابطه خونی با انقلاب دارند، افزودند؛ خانواده شهداء و ایثارگر بایستی در عرصه های علم آموزی وخودسازی سرآمد باشند و امور معنوی و انجام فرایض دینی را در رأس امور و کارهای خود قرار دهند.
در پایان جلسه پرسش و پاسخ حول محور مسائل امور خانواده شهداو ایثارگران در دانشگاه با حضورآقایان حسن مرادی معاونت فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کردستان، جمال پور احد مسئول آموزش واحد فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کردستان و احمد خاکساران معاونت اداری و مالی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سقز و دانشجویان برگزار گردید.

 

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اجتماعی

ورزشی

تبلیغ

اجتماعی

جهانی