نیازمند همفکری جریانات سیاسی برای توسعە کردستان هستیم

 

استاندار کردستان در دیدار با هیات رئیسە اصلاح طلبان کردستان خواستار همراهی و همفکری جریانات سیاسی برای توسعه استان در همه ابعاد و زمینه‌ها شد.

بهمن مرادنیا ضمن ابراز خوشحالی از دیدار با حامیان دولت گفت: انتظار دارم فراتر از حواشی سیاسی با هم در راستای توسعه همه جانبه کردستان همفکری و تعامل داشته باشیم.

وی با بیان اینکه مردم در سه سال آینده از تیم مدیریتی حال حاضر استان مطالبه دارند افزود: ایجاد اشتغال و رونق اقتصادی خواسته به حق مردم است و همه تلاش من معطوف بر این بخش است.

مرادنیا ضمن تاکید بر استفاده از همه ظرفیت‌های موجود بر تلاش ها برای ادامه روند دولت یازدهم در این دولت نیز تاکید کرد و گفت: پیگیری تخصیص مناسب سهم آب، اقدامات اساسی در حوزه فرهنگ و توجه جدی به توسعه بخش کشاورزی و گردشگری از جمله مسائلی است که به صورت جدی در برنامه قرار دارد.

وی اظهار داشت: من منکر ضعف و کاستی‌ها نیستم اما باید در ادامه راه، ضعف‌ها شناسایی و به کمک مردم و فعالان سیاسی و اجتماعی مرتفع گردد.

در ادامه این دیدار اعضای هیات رئیسه اصلاح طلبان کردستان خواسته‌ها و پیشنهادات خود را مطرح و خواستار پیگیری مطالبات به حق مردم استان و حامیان دولت شدند.

آنان تاکید داشتند که مشکلات مناطق مرزی در کمترین زمان حل و استاندار کردستان با فعالان سیاسی شهرستانها دیدار و جلسات مختلف برگزار کند.

 

 

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *