شکارچی میش آبستن بعد از هفت سال روانه زندان شد

فرد متخلفی که در سال ۸۹ در منطقه حفاظت شده عبدالرزاق سقز اقدام به شکار یک قوچ و یک میش آبستن کرده بود، دستگیر و روانه زندان شد.

به گزارش ده نگی شار به نقل از روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست کردستان، فرد متخلف که در سال ۸۹ از روی عکس شناسایی شده بود، اقدام به کشتار یک راس قوچ و یک راس میش آبستن کرده بود، سرانجام با پیگیری یگان حفاظت محیط زیست استان و همکاری مراجع قضایی و انتظامی شهرستان دستگیر شد.

رسول حاجی اسماعیلی رئیس اداره محیط زیست شهرستان سقز در این باره گفت: پرونده تخلف برای این فرد در سال ۸۹ تشکیل شد وحکم از سوی مقام قضایی صادر شد، ولی به علت عتراض وی به رای صادره، پرونده به دیوان عالی کشور ارجاع شد و پس از بررسی های کارشناشانه قضایی برای تجدید نظر به شعبه هم عرض ارسال شد و در نهایت متخلف مذکور به دلیل اثبات جرم، به جزای نقدی و  ۱۸ ماه حبس محکوم شد واکنون محکومیت خود را در زندان سپری می کند.

حاجی اسماعیلی، ضمن تشکر و قدردانی از پرسنل پاسگاه انتظامی سقز گفت: همکاری و تعامل مناسب نیروی انتظامی شهرستان با این واحد، نقش بسزایی در به دام انداختن سوداگران و قاچاقچیان حیات وحش و متخلفین شکار و صید را  دارند.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اجتماعی

ورزشی

تبلیغ

اجتماعی

جهانی