مهر بی مِهری بر مسکن مهرهای سقز / کم کاری پیمانکاران ریشه کن نمی شود

مهر بی مِهری بر مسکن مهرهای سقز / کم کاری پیمانکاران ریشه کن نمی شود

در جلسه ای با حضور نماینده سقز و بانه در مجلس ، معاونت استانداری و فرمانداری ویژه شهرستان ، شهردار، مسیولین ادارات ، نماینده شرکت پیمانکار مسکن مهر زاگرس و جمعی از ساکنین در محل سالن اجتماعات فرمانداری به بحث در مورد مشکلات موجود در مسکن مهر زاگرس پرداختند .

در این میان بیگلری گفت : طرح مسکن مهر ۸۴۸ واحدی زاگرس با مشکلاتی زیادی مواجه است و میتوان به طور صراحت اعلام نمود بنای اولیه آن ساختاری غیر استاندارد و غیر اصولی و بخش عظیمی از این موانع کوتاهی پیمانکار پروژه در رویه ساخت مسکن مهر می باشد .

نماینده مردم شریف شهرهای سقز و بانه در مجلس اسلامی افزود : انتخاب اولیه برای عقد قرارداد با پیمانکار دچار مشکل بوده و میتوان گفت اگر در این میان فردی بومی و از شهروندان سقز می بود تا حد زیادی مشکل به اینجا ختم نمی شد و آن را به حداقل می رساندیم

کریمیان فرماندارسقز :

ایمن سازی برای حفظ جان و مال شهروندان از اولویت های برنامه فرمانداری بوده و امید است درصد را به حداقل برسانیم.

کامل کریمیان گفت : کمک مالی برای مشکل موجود از حوزه کاری دولت و فرمانداری خارج است و این ارگان هیچ کمک مالی نمیتواند داشته باشد اما در حوزه پیگیری ها و مطالبات تا به نتیجه رسیدن کار تلاش خواهیم نمود .

وی اظهار داشت : هر چند که اداره راه و شهرسازی تا بدین لحظه پروژه را تحویل نگرفته است اما با مطالبه از این ارگان و مساعدت شهرداری می توانیم کمکهای زیادی در بحث تجهیز ساختمانها و استاندارد کردن فضای موجود و نیز محوطه سازی به شکل مطلوبی داشته باشیم.

در پایان رحمانپور رئیس اداره راه و شهرسازی سقز ضمن تایید وضعیت حاد این عزیزان و مطالبات به حق آنان گفت : امید است با همت مسیولین و نیز کمکهای ساکنین این امر هر چه سریعتر میسر گردد.

گفتنی است در این دیدار جمعی از اهالی که به نمایندگی از ساکنین مسکن مهر کوهدش حضور داشتند مستنداتی با بیش از ۱۰۰ صفحه از ایرادات مسکن مهر کوهدشت را تقدیم نماینده مجلس و فرماندار سقز کردند.

در گفتگوی کوتاه ده نگی شار با یکی از نمایندگان مسکن مهر زاگرس از مسئولین درمربوطه درخواست شد با تشکیل هیئتی جهت بررسی و شناسایی مشکلات مسکن مهر نسبت به رفع آنها اقدام نمایند

 

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اجتماعی

ورزشی

تبلیغ

اجتماعی

جهانی