انتقام جویی خواستگار شکست خورده در شبکه اجتماعی ( سقز )

سرهنگ فرامز شاکری گفت: در پی ارجاع پرونده‌ای با موضوع تهدید و اخاذی در فضای مجازی از سوی قاضی ویژه رسیدگی به جرائم سایبری دادسرای عمومی  و انقلاب شهرستان سقز و به درخواست شاکی، پرونده تشکیل و موضوع مورد بررسی قرار گرفت .

وی افزود: شخصی ناشناس در شبکه اجتماعی و با استفاده از شماره موبایلی اقدام به ارسال پیامک‌های تهدید آمیز برای شاکیه و خانواده‌اش نموده و اظهار داشته تصاویر شخصی شاکیه را در اختیار دارد و چنان‌چه به خواسته‌های وی تن ندهد اقدام به انتشار تصاویر وی در فضای مجازی خواهد نمود .

سرهنگ شاکری تصریح کرد‌: پس از اقدامات اطلاعاتی، پلیسی و تخصصی پلیس فتا‌ متهم شناسایی گردید و پس از هماهنگی‌های لازم با مرجع قضایی به پلیس فتا شهرستان سقز احضار، پیرامون موارد معنونه از متهم تحقیق، به عمل آمد که وی اظهار کرد، اکانت مورد نظر متعلق به وی نمی‌باشد ‌و اطلاعی در این خصوص ندارد‌ لذا با بررسی بیشتر و تخصصی ‌پلیس فتا‌ دسترسی متهم به اکانت شبکه اجتماعی مورد نظر محرز و به بزه انتسابی معترف گردید .

این مقام انتظامی بیان کرد: متهم  با قبول‌ اینکه گرداننده اکانت شبکه اجتماعی موضوع پرونده بوده، اظهار نمود، تا به حال چندین مرتبه از شاکیه خواستگاری نموده اما هربار از سوی خانواده شاکیه با جواب منفی روبرو شده است به همین علت و به انگیزه انتقام‌جویی و ضد اخلاقی اقدام به ارسال پیغام‌های تهدید آمیز برای شاکیه نموده است .

منبع : پلیس فتا
قبلی «
بعدی »

3 دیدگاه ها

  1. اگر چنین افرادی را به سزای اعمالشان که در قانون مجازات ایجاد مزاحمت در شبکه های مجازی تعریف شده است برسانند دیگران هم عبرت گرفته و جرأت چنین اقدامات و تهدیدات شیطانی را نخواهند داشت. اما برعکس اگر با تسامح و مصلحت اندیشی و جلب رضایت و … زمینه ی بیشتر ارتکاب به وجود می آید. پلیس سایبری محترم منتظر اقدام قانونی هستیم! بسم ا…

  2. ممنون بابت اطلاع رسانی تلاشگران دنگی شار.
    ان شاالله به صورت درست از شبکه های مجازی استفاده کنیم و ان شاالله هر فردی باعث ایجاد مزاحمت برای خانوادها میشود توسط عوامل زحمت کش قضایی شناسایی شوند و شکی نداشته باشند اگر سرباز زنند خداوند شاهد و همه شاهد گن کاری هایشان خواهد شد.
    مجددا یک خسته نباشید برای شما که واقعا متاوت هستید در سقز

  3. باسلام وعرض خسته نباشيد، متاسفانه عدم درك صحيح از فضاي مجازي موجب گرديده بعضي افراد كج فهم از آن استفاده ناصحيح كنند. والبته گسترش مفاسد اخلاقي هم همينطور ومتاسفانه الگوبرداري غلط توسط تعدادي جوان ونوجوان وتعدادمعدودتري از ميان سالان باعث شده تا مزاحمتهائي براي مردم اتفاق بيفتد درهمين رابطه مراجعين متعددي به ستاد امر به معروف ونهي ازمنكر سقز مراجعه ميكنند وگاها نيز بعلت آسيبهاو آبروريزيهاي جانبي از طرح شكايت درمراجع قضائي خودداري وامتناع ميكنند. بهرحال بهتره سايتها و پستهاي خبري درروشنگري مردم نقش روشنتري ايفاكنندباتشكر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اجتماعی

ورزشی

تبلیغ

اجتماعی

جهانی