بی پرده با مسئولین شهرستان سقز

 

اصول و وظیفه مسئولین بر پاسخگویی و شفاف سازی است ، اما متاسفانه این شفاف سازی در سقز وجود ندارد و بهره برداری های شخصی و جناحی از خبرنگاران کماکان ادامه دارد.

رسالت رسانه نقد اصولی برپایه رعایت حدها و در چهارچوب قانون است نه تهیه گزارش عملکرد مسئولین( هر چند این ایراد بر تعداد بسیار کمی از خبرنگاران سقزی وارد است)

پایگاه خبری ده نگی شار با توجه به رسالت و تعهدی که نسبت به اصول اخلاقی و حرفه ای اطلاع رسانی، همچنین شهروندان و مخاطبین خود دارد این وظیفه را بر دوش خود احساس نموده وظیفه قانونی خود میداند ضمن رعایت شئونات اخلاقی و قانونی، مطالبات و حقوق شهروندان ، نقایص و کم کاری های ادارات سطح شهر را منعکس و پیگیری نماید.

لذا ضمن احترام به کلیه مسئولین ،این رسانه اعلام میدارد در صورت گلایه یا پاسخ به مطالب منتشر شده ، جوابیه خود را به این رسانه ارسال تا با انتشار آن در کانال تلگرامی و سایت خبری ده نگی شار،قضاوت را برعهده مخاطبین و شهروندان که صاحبان اصلی شهر هستند بگذارند.

طبق بند الف از ماده ۲ قانون مطبوعات :
روشن ساختن افكار عمومي و بالا بردن سطح معلومات و دانش مردم در يك يا چند زمينه در راستاي پيشبرد اهدافي كه در قانون اساسي جمهوري اسلامي آمده است وظیفه خبرنگار بوده ، لذا مطبوعات حق دارند نظرات ، انتقادات سازنده ، پيشنهادات ، توضيحات مردم و مسئولين را با رعايت موازين اسلامي و مصالح جامعه انتشار و به اطلاع عموم برساند .

 

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اجتماعی

ورزشی

تبلیغ

اجتماعی

جهانی