یک تُن زباله از حاشیه دریاچه سد شهید کاظمی جمع آوری شد

محیط زیست دست یاری به سوی ورزش دراز کرد و در یک اقدام جمعی، ۲۵ نفر از ورزشکاران رشته کبدی، حاشیه دریاچه سد شهید کاظمی را از وجود یک تُن زباله پاکسازی کردند.

ده نگي شار :
این ورزشکاران روز پنجشنبه، عملیات پاکسازی را با همکاری اداره ورزش و جوانان، شورای اسلامی شهر و شهرداری صاحب و با شعار ‘آب پاک در زمین پاک’ انجام دادند
رییس هیات کبدی سقز در پایان این برنامه پاکسازی در جمع خبرنگاران گفت: ورزشکاران حاضر در برنامه اعلام آمادگی کرده اند که در برنامه های پاکسازی محیط زیست همکاری و مشارکت کنند.
آزاد مسگری با بیان اینکه این عملیات در سه نقطه شامل انتهای دریاچه سد، اطراف روستای ‘نمینه’ و پایین دست آن اجرا شد، افزود: زباله های جمع آوری شده توسط شهرداری صاحب از محل انتقال داده شد.
وی، حفاظت از منابع آب و خاک را وظیفه ای همگانی و عمومی برشمرد و از مردم خواست در صورتی که در کنار نهرها، رودخانه ها و سدها برای تفریح می روند، زباله های تولیدی را جمع آوری و آن ها را در کیسه پلاستیکی قرار داده و پس از بازگشت آن را داخل سطل های زباله محل سکونت قرار دهند.
سد شهید کاظمی یکی از سدهای بزرگ ایران با هسته رسی است که در ۳۵ کیلومتری جنوب شرقی شهر بوکان و در استان آذربایجان غربی قرار دارد. ايرنا

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *