شوک بزرگ به فوتسال کردستان

انصراف ساکا پخش سقز از رقابت های لیگ دسته اول کشور
حضور تنها نماینده ی غرب و شمال غرب کشور در لیگ یک فوتسال کشور در هاله ای از ابهام
قایم مقام و مالک باشگاه ساکا پخش سقز در بیانیه ای اعلام کرد دو ماه است به ما وعده وعید داده اند کسی عملآ هیچ کمکی نکرده است ..
تا به امروز اگر اعلام انصراف نکردیم بخاطر مردم فوتسال دوست سقز بوده که همیشه پیگیر تیم ساکا بوده و هستند اما امروز مردم هم باید بدانند که تیم چه شرایطی دارد و چگونه حمایت می شود..
جعفر احمدیان مالک باشگاه ساکا پخش سقز گفت : بنده قبل از همه چیز از فرزاد خاکی و اقای جولایی بابت تمام زحمات و نگه داشتن این تیم در سقز تشکر میکنم و اینکه در این مدت آقای خاکی با تلاشهای بسیار زیاد وجلسات متعدد به فکر جمع آوری منابع مالی تیم بودند..
قول هایی از طرف مسولین داده شد که متاسفانه تا به امروز عملی نشده است ..
احمدیان افزود : بازیکنان ، کادر فنی و سرپرستی  بنا به حرف بنده و از روی رفاقت تا به امروز در تمرین بوده اند در حالی که ما باید همان اول قرارداد قسط اول و پرداخت میکردیم ..
در این شرایط دست کادر فنی هم عملآ خالی شده است و بازیکنان لیگ برتری و باتجربه  ای که در این سطح باشد قرار بود به تیم اضافه شوند که متاسفانه به دلیل مشکلات مالی و مشخص نبودن اعتبار مالی نتوانستیم کسی را جذب کنیم ، با توجه به سطح بالای مسابقات پس نمیتوان انتظار نتایج خوب ودر شان ساکاپخش بود..
جعفر احمدیان اضافه کرد ما پارسال در لیگ دو هزینه های زیادی متقبل شدیم تا تیم به لیگ یک صعود کند در آن شرایط حتی یک ریال کمک مالی به بنده نشده و تنهایی تمام مخارج تیم را به عهده داشتم ..امسال و لیگ یک هم تعداد تیم ها بیشتر شده است هم اینکه مسافت شهرهایی که با آنها بازی داریم بسیار دور است  تمام اینها هزینه های زیادی دارد که به تنهایی از انجام آن بر نمی آییم ..
هیات فوتبال استان وشهرستان تا حالا یک بار هم تلفنی یا حضوری وضع تیم را جویا نشدند در حالی که مثلآ بانیان فوتبال استان وشهرستان هستند و بماند بقیه مسولین ..
در این شرایط اگر امروز و فردا منابع مالی تیم تامین نشود ما عملآ نمیتوانیم تیم داری کنیم و کتبآ به فدراسیون فوتبال اعلام می کنیم..

قبلی «
بعدی »

2 دیدگاه ها

  1. با عرض درود و سلام
    واقعا حیف است این همه تلاش و عشق بە تیم ساکا کە به همین آسانی از دست برە

  2. مسولين سقز معلوم نيست چکار ميکنن، اصلا ايا مسول و دلسوزي داره سقز؟!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *