فرصتی طلایی برای مشمولان سهام عدالت/ صورتحساب خود را افزایش دهید

در روزهای اخیر سازمان خصوصی سازی اعلام کرده که مشمولان سهام عدالت تنها تا پایان شهریور فرصت دارند که صورتحساب سهام خود را تا یک میلیون تومان افزایش دهند اما با به پایان رسیدن شهریور در جلسه شورای عالی تصمیم گرفته شد که این مدت تمدید شود.

بر اساس این خبر، جلسه شورای عالی دوشنبه گذشته به ریاست معاون اول رئیس جمهور برگزار شد و در آن جلسه اسحاق جهانگیری به مشمولین گفت: لازم است مهلت تعیین شده تمدید و به مردم اطلاع رسانی گردد تا سایر مشمولین بتوانند با تمایل الباقی مبلغ سهام تخصیص یافته خود را پرداخت نمایند.

در حال حاضر سامانه سهام عدالت مسدود است و این سامانه در پایان شهریور برای بروز رسانی بسته شد و مقرر شده که از روز ۱۰ مهر دوباره آغاز به کار کند. در نتیجه مشمولان از روز ۱۰ تا پایان مهر فرصت دارند صورتحساب سهام عدالت خود را زیاد کنند.

به گزارش جامعه خبر، طبق آنچه سازمان خصوصی سازی اعلام کرد سود سهام عدالت مربوط به سال مالی منتهی به ۱۳۹۵ قرار بود تا پایان شهریور پرداخت شود اما با توجه به تصمیمات شورا این موضوع به تاخیر افتاده و به همین دلیل احتمال می رود این مبلغ برای دو دهک کم درآمد جامعه در هفته های آینده واریز شود.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *