پیامهای تسلیت مقامات شهرستانی ،استانی و کشوری به مناسبت حادثه تالار مانگه شه و سقز

تسلیت سخنگوی وزارت خارجه به مردم سقز

سخنگوی وزارت خارجه کشورمان در توییتی با اشاره به حادثه پیش آمده برای تعدادی از شهروندان منطقه سقز کردستان، با مردم این منطقه همدردی کرد.

به گزارش ایسنا، سید عباس موسوی در صفحه توییتر خود در این ارتباط نوشت: “قلبمان با پدران و مادران و فرزندان و همسران داغداری است که در حادثه غم انگیز آتش سوزی در سقز جان خود را از دست دادند. به خانواده های داغدار و مردم شریف سقز و کردستان تسلیت می گویم و برای مجروحان آرزوی شفای عاجل دارم.

 

جهانگیری جان باختن شماری از هموطنان در آتش‌سوزی سقز را تسلیت گفت

معاون اول رییس جمهوری در پیامی جان باختن تعدادی از هموطنان کُرد در حادثه آتش‌سوزی در شهرستان سقز را تسلیت گفت.

در پیام اسحاق جهانگیری آمده است: حادثه دردناک آتش سوزی در مراسم جشن در شهر سقز که منجر به جان باختن و مجروحیت تعدادی از هموطنان عزیز کرد شده، موجب تاثر و تالم فراوان شد.
وی این مصیبت تلخ را به مردم شریف استان کردستان و شهرستان سقز به خصوص خانواده های داغدار صمیمانه تسلیت گفت و از خداوند بزرگ برای مصدومان شفای عاجل و برای درگذشتگان رحمت و رضوان الهی و برای بازماندگان صبر و اجر مسالت کرد.

 

پیام تسلیت بیگلری، نماینده مردم شهرستانهای در پی درگذشت تعدادی از همشهریان عزیز در حادثه تالار ملقرنی

انالله و انا الیه راجعون
حادثه ناگوار و تاسف بار آتش سوزی در تالار عروسی موجب تأثر و اندوه فراوان گردید. استان کردستان خصوصا شهرستان سقز در پی درگذشت تعداد زیادی از همشهریان عزیزمان در این حادثه سراسر ماتم شده است .
اینجانب ضمن عرض تسلیت به عموم همشهريانم به ویژه خانواده های داغدار این عزیزان از خدای متعال برای درگذشتگان غفران الهی و برای بازماندگان صبر جمیل مسئلت دارم و شفای عاجل مصدومان را از خدای بزرگ‌خواستارم.
ضمن عرض تشكر از تمامي دستگاههای امداد رسان اين حادثه؛ از ابراز همدردی مردم عزیز استان کردستان تشکر می نمایم.

 

پیام تسلیت نماینده ولی فقیه در استان کردستان، آیت الله حسینی شاهرودی

ضمن ابراز تاسف فراوان از اتفاق ناگوار، این واقعه را به مردم شریف و خانواده های داغدیده تسلیت گفته و برای مجروحان از خداوند، شفای عاجل و برای بازماندگان، صبر شکیبا، درخواست می نمایم.

از مسئولان مربوطه می خواهم علت وقوع حادثه را دقیق بررسی و با خاطیان برخورد لازم صورت گیرد و نهایت تلاش خود را برای درمان و بهبود حال مجروحان بکار گیرند.

 

ابراز همدردی و پیام تسلیت استاندار کردستان در پی جانباختن جمعی از همشهریان سقزی بر اثر انفجار گاز

حادثه دردناک پنجشنبه شب چهاردهم آذر ماه در شهرستان سقز که منجر به جانباختن و زخمی شدن تعدادی از هم استانی های عزیزمان در آن شهرستان شد ،بدون شک یکی از تلخ ترین حوادث چند سال اخیر بە شمار می رود .

ضمن عرض تسلیت به خانواده داغدیده جان باختگان و آرزوی شفای عاجل برای مصدومان این حادثه دلخراش، روز پانزدهم آذرماه ۹٨ را در استان عزای عمومی اعلام می کنم. وبه همه مراکز درمانی تاکید می شود که تمام تلاش خود را برای مداوای مصدومان بکار بگیرند و لازم است تمام ابعاد قضیه توسط ارگانها ونهادهای ذیربط بررسی وعلت روی دادن این حادثه دردناک به اطلاع عموم مردم عزیز استان برسد.

از درگاه خداوند سبحان برای همه جانباختگان غفران الهی و برای مصدومان طلب شفای عاجل دارم.

 

پیام تسلیت فرماندار سقز در پی درگذشت تعدادي از هموطنان عزيز در حادثه دلخراش تالار مانگه شه و
در پی حادثه دلخراش در تالار “مانگه شه و” که باعث کشته و زخمی شدن جمعی از همشهریان و شهروندان بوکانی، بانه ای، مهابادی و سردشتی شد، فرماندار ویژه شهرستان سقز پیامی صادر کرد.
متن پیام کامیل کریمیان به شرح زیر است:
انالله و انا الیه راجعون
ضايعه درگذشت تعدادي از همشهريان و هموطنانمانم ، كه موجب تاثر و تاسف فراوان گرديد را به عموم مردم كردستان ، خانواده های محترم داغدار شهرستان های بوكان، مهاباد، سردشت و بانه تسلیت عرض می نمايم.

از پیشگاه خداوند متعال برای درگذشتگان، علو درجات، آرامش ابدی و برای بازماندگان صبری جمیل و اجری جزیل و برای آسیب دیدگان شفای عاجل مسألت می‌نمایم.

ضمن تقدیر از همه اعضای ستاد بحران، پزشكی قانونی، مراکز درمانی و ادارات در جریان تسریع در امدادرسانی و کمک به حال آسیب دیدگان، از دستگاه های اجرایی مرتبط می خواهم که به جد در ارتباط با دلیل و چرایی وقوع حادثه جهت جلوگیری از تکرار اینگونه حوادث تلخ و برخورد با مقصران، اقدام کنند.
پیام تسلیت مسئول مرکز بزرگ و دبیر شورای افتای شهرستان سقز، ماموستا نقیبی

واقعه دردناک دیشب سقز که جمعی از همشهریان عزیز جان خود را از دست دادند و عده ای نیز مجروح گردیدند، مایه تاسف و تالم فراوان گردید.

از طرف جامعه روحانیت، امام جمعه، اعضای شورای افتا، مدرسان و طلاب مدرسه علوم دینی امام شافعی(رض) این ضایعه اسفناک را به مردم شریف شهرستان سقز، خانواده های داغدیده تسلیت عرض مینمایم و برای جانباختگان این فاجعه دردناک، رحمت واسعه الهی برای مجروحان شفای عاجل و برای بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل از خدای سبحان مسئلت می نمایم.

 

پیام تسلیت شهردار سقز در پی جانباختن جمعی از همشهریان سقزی بر اثر حادثه انفجار گاز

دکتر بابامیری شهردار سقز طی پیامی جان باختن جمعی از همشهریان عزیز بر اثر حادثه انفجار گاز در تالار عروسی به خانواده محترم جان باختگان این حادثه و عموم همشهریان گرامی تسلیت گفت.

متن پیام به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

انا لله و انا الیه راجعون

متاسفانه شب گذشته حادثه تلخ و غم انگیز انفجار گاز در تالار عروسی منجر به جان باختن جمعی از شهروندان عزیز شهرمان شد، که موجب تأسف و تأثر فراوان گردید.

اینجانب ضمن عرض تسلیت و ابراز همدردی با خانواده‌های داغدار این حادثه دلخراش، از تلاش همه امدادگران، آتش‌نشانان و کارکنان شهرداری، نیروی انتظامی، هلال احمر، همچنین فرماندار و معاونین وی و همه کسانی که در این راستا همکاری لازم را داشتند، نهایت تشکر و قدردانی را دارم.

از خداوند متعال، برای جان‌باختگان این حادثه غمبار، رحمت واسعه الهی و برای بازماندگان، صبر جمیل و اجر جزیل مسئلت می‌نمایم.

 

پیام تسلیت مدیرعامل سازمان آتش نشانی سقز در پی جان باختن جمعی از شهروندان در حادثه تالارعروسی

بسم الله الرحمن الرحیم

(( كُلُّ نَفْسٍ ذائِقَةُ الْمَوْتِ و إِلَيْنا تُرْجَعُونَ ))

حادثه دردناک آتش سوزی در تالار عروسی و مرگ ۱۱ نفر و مصدومیت جمع زیادی از شهروندان ، همگان را مملو از اندوه کرد.

بی تردید این حادثه تلخ برای همیشه در اذهان مردم شریف سقز، هم استانی های عزیز و ملت بزرگ ایران باقی خواهد ماند.

به نیابت از خانواده بزرگ سازمان آتش نشانی به خانواده­های داغدار تسلیت عرض نموده و برای تمامی مصدومان این حادثه تلخ آرزوی سلامتی را از خداوند منان مسئلت می نمایم.

محمد دولتی
مدیرعامل سازمان آتش نشانی سقز

 

فرماندار مهاباد درپی حادثه تالار سقز پیام تسلیت صادر کرد

ایرج شجاعی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مهاباد درپی حادثه تالار عروسی در شهرستان سقز و جانباختان و مجروح شدن شهروندان پیام تسلیت صادر کرد.متن پیام بدین شرح است:خبر تلخ و جانکاه پنج‌شنبه‌ شب در تالار عروسی شهرستان سقز، قلب همه مردم به ویژه شهرستان مهاباد را به درد آورد، مرگ ۱۱ نفر در اثر حادثه‌ای ناگوار بی‌گمان سخت و اندوهناک است و موجب تالم و ناراحتی اینجانب شد.

برخود وظیفه می‌دانم این مصیبت دردناک و تاسف‌برانگیز را به خانواده‌های داغدار جانباختگان و مردم شهرستان سقز تسلیت عرض نموده و برای مجروحان این حادثه دلخراش شفای عاجل را از خداوند متعال طلب نمایم.

 

فرمانداران پیشین، حادثه دلخراش سقز را تسلیت گفتند

در پیام فخری، فرماندار قبلی سقز و فعلی شاهرود آمده است: از شنیدن خبر فوت تعدادی از همشهریان سقزی بسیار متاثر شدم، بنده این واقعه دردناک را خدمت مردم عزیز و با فرهنگ سقز، تسلیت عرض نموده و از درگاه خداوند متعال برای خانواده های این عزیزان از دست رفته، صبر مسالت دارم و مرا در غم خود شریک بدانید

 

ورمقانی فرماندار قبلی سقز و فعلی بیجار   ضمن عرض تسلیت به خانواده داغدیده جان باختگان و آرزوی شفای عاجل برای مصدومان، وقوع این حادثه برای اینجانب که حدود ۴ سال به عنوان خدمتگذار کوچک در خدمت مردمی نجیب و بزرگ بودم، بسیار سخت و درد آور بود. ان الله مع الصابرین

 

پیام تسلیت و ابراز همدردی فرماندار شهرستان دیواندره، جعفر توان

حادثه دلخراش در تالار عروسی سقز که موجب جان باختن و مصدومیت تعدادی از همشهریان عزیزمان گردید، موجب تألم و تاثر شدید شد.
اینجانب ضمن طلب مغفرت و رحمت الهی برای جانباختگان، این حادثه غم انگیز را به خانواده های داغدار و مردم شریف شهرستان سقز تسلیت عرض نموده و برای مصدومان شفای عاجل و برای بازماندگان صبر و اجر مسئلت می نمایم.

 

امین زاده زاده، سرپرست فرمانداری شهرستان بانه در پی وقوع این حادثه، پیام تسلیتی صادر کرد
در بخشی از پیام وی آمده است: این حادثه دردناک و جانسوز را به خانواده داغدیده جان باختگان و تمامی شهروندان سقز، بانە، بوکان و سردشت تسلیت عرض می نمایم.

 

فرماندار کامیاران، مسعود الماسی، وقوع حادثه تلخ و تأسف‌بار تالار سقز را به خانواده جان باختگان تسلیت گفت وی برای بازماندگان صبر جزیل و برای زخمی ها، شفای عاجل، خواستار شد

 

پیام تسلیت مدیرعامل جمیت هلال احمر استان کردستان در پی حادثه تلخ “تالار مانگه شه و” شهرستان سقز و مرگ شماری از شهروندان سقزی .
“بسمه تعالی”
انا لله و انا الیه راجعون
حادثه تلخ تالار “مانگه شه و”شهرستان سقز که جان باختن شماری از هم استانیهای عزیزمان را درپی داشت ,بسی غم انگیز و دردناک بود و مایه تاثر و تاسف همگان گردید .
اینجانب ضمن ابراز همدردی با خانواده‌های داغدیده , این مصیبت تلخ را به عموم مردم ایران به ویژه استان کردستان تسلیت می‌گویم و از درگاه ایزد منّان برای جان باختگان ، رحمت و مغفرت و برای بازماندگان و مجروحان، صبر و شفای عاجل را خواستارم .
به امید روزی که با ارتقاء سطح آگاهی عموم مردم در زمینه مقابله با مخاطرات و نهادینه شدن آموزشهای امداد و نجات در جامعه ,حوادث مشابه احتمالی را بدون تلفات جانی مدیریت نماییم .

 

پیام تسلیت رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان سقز

متاسفانه حادثه ناگوار دیشب که درآن عده ای از عزیزانمان به رحمت خدا رفته ؛ حادثه ای بسیار الیم و ناراحت کننده بودکه همه ما را داغدار نمود اینک می توان گفت چه سرد یا چه غمگین و سیاه یا که پر غصه و درد؛اما باز با هر چه که هست باید پذیرفت انچه که تقدیر ماست؛ ما هم همکاران مجموعه راه و شهرسازی شهرستان سقز ؛به نوبه خود از صمیم قلب به تمام همشهریانمان بالاخص به خانواده هایی که عزیزانشان را در این حادثه از دست داده اندمراتب تسلیت را داریم و از آفریدگار منان خواهانیم که وسعت صبر خانواده ی این دوستان عزیز را به اندازه ی دریای غمشان گرداند
با هم دعا کنیم تا خداوند بزرگ روح عزیزان از دست رفته را قرین رحمت کند.
باقی رحمن پور (اداره راه و شهرسازی شهرستان سقز )

 

پیام تسلیت رئیس اداره اداره کتابخانه های عمومی شهرستان سقز

ضایعه تاسف بار درگذشت تعدادی از همشهریان عزیز در حادثه ی تالار مانگه شه و را به خانواده های گرامی آن مرحومین و عموم همشهریان گرامی تسلیت عرض نموده واز ایزد منان برای مجروحین این حادثه شفای عاجل خواستاریم.
سمیه ایزدیار

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اجتماعی

ورزشی

تبلیغ

اجتماعی

جهانی