بررسی مبادلات مرزی استان کردستان

بررسی مبادلات مرزی استان کردستان به ویژه شهرستان بانه؛
در نشست استاندار کردستان با مسولان کشوری در تهران؛

فرماندار شهرستان بانه گفت: با توجه به بسته شدن معابر موقت، مشکلاتی در بازار به وجود آمد که پیگیری جدی مسولان استانی و شهرستانی و نماینده مردم سقز و بانه در مجلس را از ماه ها قبل به دنبال داشته است.
محمد فلاحی دقایقی پیش در گفتگوی اختصاصی با پایگاه خبری فرمانداری بانه، با اشاره به تماس تلفنی شامگاه امروز با استاندار کردستان گفت: آقای مرادنیا به منظور پیگیری مسایل مربوط به مرز و بازار شهرهای مرزی کردستان در تهران به سر می برد و فردا در جلسه مهمی پیرامون این موضوع با مسولان مرکز گفتگو و مذاکره خواهد کرد.
فرماندار شهرستان بانه با اعلام اینکه مصوبه جدید هیات دولت در راستای ارتقای کرامت مرزنشینان است، ابراز امیدواری کرد تصمیمات جلسه فردا موجب شود تا مبادلات در بازارچه مرزی سیرانبند به بهترین شیوه انجام و موجبات برطرف شدن دغدغه و نگرانی های بازاریان این شهرستان را فراهم نماید.
فلاحی تمام این اقدامات را به پشتوانه اعتماد و متانت مردم دانست و افزود: “ان شاءالله تصمیم نهایی مقامات عالیرتبه دولت، خبرهای مسرت بخشی برای مردم فهیم بانه به دنبال داشته باشد و امیدوارم نقطه عطفی در مبادلات مرزی پیله وری در راستای تامین منافع مرزنشینان و بازاریان و روزنه ای به توسعه و پیشرفت اقتصادی شهرستان بانه باشد.”

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اجتماعی

ورزشی

تبلیغ

اجتماعی

جهانی