مدرسه سازی توسط خیران در سقز موج می زند

ورود بنیاد موج مهربانی برای مدرسه سازی در شهرستان سقز
فرماندار ویژه شهرستان سقز در آیین کلنگ زنی ساخت مدرسه ۴ کلاسه در روستای «بله جر» که به همت «بنیاد موج مهربانی» با هزینه یک میلیارد و ۱۰۰ میلون تومان ساخته خواهد شد از اقدام این نهاد مدرسه ساز تقدیر نمود.
جعفر توان در این آیین در روستای بله جر با حضور نماینده اداره کل نوسازی و تجهیز مدارس کردستان، جمعی از مسئولان، اعضای مجمع خیران مدرسه ساز و مردم برگزار شد، عزم راسخ مدیر عامل، اعضا و خیران حامی این بنیاد را ستود و از روستائیان خواست تا در ساخت این پروژه خیرساز همگاری کنند.
توان افزود: به همت این بنیاد و مراکز خیریه دیگر که حامی مدارس و مدرسه یار است ۷۵۰ میلیون تومان دیگر نیز برای ساخت سه مدرسه یک کلاسه در سه روستای شهرستان هزینه خواهد شد.
وی با تقدیر و تشکر از امام جماعت مسجد این روستا برای جذب این بنیاد جهت ساخت مدرسه، تلاش این روحانی را ستود و تصریح نمود: مردم باید از تلاش های این روحانیان که غیر از فعالیت در عرصه دین در حوزه سازندگی هم جهد می کنند، قدردانی کنند.
الطافی، مدیرعامل بنیاد موج مهربانی اظهار داشت: این مدرسه توسط این بنیاد و با مشارکت شرکت راپکو، نوسازی مدارس و مردم ساخته خواهد شد.
فیروز عارفی، مدیر آموزش و پرورش سقز هم اظهار داشت: این آموزشگاه در زمینی به مساحت ۱۴۷ متر مربع در مدت ۴ ماه ساخته خواهد شد.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اجتماعی

ورزشی

تبلیغ

اجتماعی

جهانی