استاندار کردستان: صرفە‌جویی در هزینە کردن اعتبارات ضروری است

استاندار کردستان:

صرفە‌جویی در هزینە کردن اعتبارات ضروری است/ ادارات مطالبات دستگاه‌های خدمات‌رسان را پرداخت کنند/جلسات در ساعات غیر اداری برگزار شود

بهمن مرادنیا در جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان کردستان با محوریت توزیع اعتبارات هزینه‌ای استان در سال ۹۷ و الزامات بودجه با بیان این مطلب گفت: من همواره تاکید کرده‌ام که توزیع اعتبارات باید عادلانه باشد چرا که ما در مقابل همه‌ی کارکنان مسئول هستیم.

وی مسئولیت شرعی و قانونی توزیع اعتبارات را متوجه سازمان برنامه و بودجه دانست و افزود:  عملکرد برخی دستگاه‌ها وحوزه مسئولیت آنها گسترده تر از برخی دستگاه‌ها است، لذا باید در توزیع اعتبارات این امر مورد توجه قرار بگیرد چرا که این امر به عدالت نزدیکتر است.

مرادنیا با یادآوری شرایط خاص اقتصادی کشور اقدام در جهت رفاه کارکنان را لازم دانست و اظهار داشت: از همه مدیران می‌خواهم جهت افزایش خدمات به شهروندان مطالبات دستگاه‌های خدمات رسان و شهرداری‌ها را پرداخت کنند.

استاندار کردستان تاکید کرد: اگر ادارات نسبت به پرداخت بدهی‌های خود به دستگاه‌های خدمات‌رسان اقدام نکنند سازمان مدیریت خود در این خصوص اقدام کند.

وی همچنین با انتقاد از برگزاری برخی جلسات در ساعات اداری گفت: برگزاری جلسات در ساعات غیر اداری جهت تکریم ارباب رجوع است و مدیران کاملا باید به این دستورالعمل پایبند باشند.

مرادنیا اضافه کرد: روش من در اداره استان تعامل، مدیریت صحیح توام با احترام و رعایت قانون است و امیدوارم با صرفه جویی در هزینه‌ها از شرایط فعلی عبور کنیم.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اجتماعی

ورزشی

تبلیغ

اجتماعی

جهانی