سقز نایب قهرمان رقابت های انتخابی جودو بزرگسالان کردستان شد

رقابت های انتخابی جودوی بزرگسالان استان کردستان در شامگاه روز پنجشنبه ۲۲ مهرماه در سنندج پایان یافت و طی آن تیم میزبان عنوان قهرمانی را به خود اختصاص داد و تیم سقز در جایگاه دوم ایستاد.

ده نگی شار : رقابت های جودو بزرگسالان استان کردستان در روز پنجشنبه ۲۲ مهرماه در خانه جودو شهر سنندج با معرفی نفرات و تیم های برتر به پایان رسید.

این مسابقات به منظور تعیین نفرات جهت حضور در رقابت های کشوری برگزار شد و بیش از ۴۰ جودوکار از شهرستان های سنندج، سقز، بانه، مریوان و کامیاران در اوزان مختلف به مصاف هم رفتند.

در پایان در وزن ۶۰- کاوان مجیدی از مریوان، در وزن ۶۶- میعاد نصرتی، در وزن ۷۳-کسری ترابیان و در وزن ۸۱- برهان کرمانجیان از سنندج، در وزن۹۰- محمد صنعان مظهرپور از مریوان، در وزن ۱۰۰-مهدی نجفی و ۱۰۰+ پوریا ملکی از سقز عناوین نخست اوزان مختلف را کسب کردند.
گفتنی است دیگر ورزشکاران سقزی در وزن ۶۰- کیلوگرم دیاکو سلیمی سوم شد و در ۶۶- کیلوگرم نوید احمد زاده ، در ۸۱- کیلوگرم پدرام حدادی ودر ۹۰ کیلوگرم علی ساجدی موفق به کسب جایگاه دوم شدند.

در نتیجه تیمی، سنندج  با سه طلاو١ نقره و ۵ برنز، در جایگاه اول سقزبا دو طلا و سه نقره و یک برنز دوم شد ومریوان با دو طلا و یک نقره و سه برنز جایگاه سوم را به دست آورد.

گفتنی است، نفرات برتر این رقابت ها روز چهارشنبه ۲۸ مهرماه به مسابقات قهرمانی کشور که به میزبانی شیراز برگزار می شود، اعزام خواهند شد./ ورزش و جوانان شهر سقز

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اجتماعی

ورزشی

تبلیغ

اجتماعی

جهانی