جوابیه شورای اسلامی شهر سقز به گلایه های سرپرست تیم دیار پرسپولیس سقز

بسمه تعالی
با سلام
در پی انتشار مطلبی تحت عنوان گلایه های سرپرست تیم دیار پرسپولیس لازم است جهت تنویر افکار عمومی مطالبی را خدمت همشهریان عزیز به عرض برسانم.
در ابتدای بحث لازم است از تمامی زحمات و دلسوزی های جناب حبیبی سید که مدتهاست به صورت شخصی و با وجود مشکلات زیاد در سطح شهر تیم داری میکنند، به عنوان یک شهروند ورزشی تقدیر و تشکر نمایم…
در پاسخ به عنوان(( دلسوزی های امسال و بی تفاوتی های پارسال))
بنده به عنوان عضو شورای شهر و مسئول کمیسیون ورزشی شورا در دو سال گذشته این سوال را خدمت ایشان دارم که : جناب حبیبی سید عزیز در طول سه سال گذشته کدام درخواست حضرتعالی در این شورا رد شده؟
سال گذشته تمامی اعزام های تیم جنابعالی جهت بازیهای دوستانه و رسمی خارج از خانه بوسیله ی اتوبوس شهرداری صورت گرفته است..ودر بازیهایی که میزبان بودید اسکان داوران و عوامل فدراسیون برعهده ی شهرداری بوده و …..
کدام وعده از طرف شورای شهر و شهرداری به جنابعالی داده شد و عملی نگردیدد و به قول خودتان صوری بود؟؟
جنابعالی در جلسه ایی که شورای شهر تشریف داشتید اعلام نمودید که حاضرید تیم را کامل در اختیار شهرداری قرار دهید اما با این شرط که مدیریت تیم با خودتان بوده و جنابعالی کادر فنی ، بازیکن و بقیه ی عوامل را تعیین نمایید.
آیا حضرتعالی حاضرید با این شرایط هزینه ی یک تیم را تقبل نمایید؟؟؟

از طرف شورای شهر و شهرداری هیچگونه پیشنهاد و درخواستی جهت خرید امتیاز تیم جنابعالی داده نشده است بلکه در پی تلاش و دلسوزی های فرماندار محترم و ریاست محترم اداره ورزش و جوانان شهرستان سقز جلسه ای با حضور پیشکسوتان و صاحبنظران ورزش فوتبال در فرمانداری شهرستان سقز تشکیل گردید ، اتفاقا” نظر مستقیم جناب آقای ورمقاتی فرماندار محترم بود که بهتر است ادامه ی کار بوسیله ی شورای شهر و شهرداری صورت گیرد.

شورای شهر و شهرداری سقز در بدترین شرایط مالی ممکن بسر برده و طبق مصوبه شورا هیچ هزینه ایی را جهت خرید این امتیاز پرداخت نخواهد کرد، بلکه قرار بر این شد که اداره ورزش و جوانان مبلغ ۱۵ میلیون تومان( که واقعا” جای تقدیر و تشکر را دارد) را تقبل و ۱۰ میلیون باقی مانده با زحمات فرماندار محترم و معاونین ایشان تهیه گردد.. وادامه ی کار را که قطعا” هزینه بردار است بوسیله ی شورا و شهرداری تحت عنوان باشگاه شهرداری بر عهده خواهد گرفت ،که هدف اصلی حفظ سهمیه ی موجود داخل شهرستان می باشد.

سوال بنده این است جناب حبیبی سید عزیز جنابعالی که مقدمات فروش سهمیه ی تیم را انجام داده و صاحب اختیار آن شخص جنابعالی هستید که قطعا” برای فروش آن دلایل منطقی و قابل قبولی دارید. برای جنابعالی چه فرقی خواهد کرد که خریدار کیست؟؟؟
چرا از وجود شهرداری و شورای شهر برای ادامه ی کار نگرانید و…….؟؟؟

اشاره فرمودید که: ،،گذشت زمان موضوع را روشن خواهد کرد که علت اصلی تصمیم شورا چه بوده است و امیدوارم تصمیمی عاقلانه و به دور از امتیازگیری ها برای آینده باشد،،
باید عرض کنم خدمات این سه ساله شورای شهر،شهرداری و عوامل زحمت کش شهرداری برای ورزش شهرستان در تمامی رشته ها بر همگان واضح ، روشن و قابل لمس است.
نکته ی آخر اینکه هدف ما از ادامه ی کار همان نیت حضرتعالی برای تیم داری و نیتی غیر از این نیست چون اعتقاد داریم باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری سقز که در این دوره شورا تاسیس شده است متعلق به همه مردم و جوانان سقزی است.
با احترام اسماعیل تیفوری


 

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اجتماعی

ورزشی

تبلیغ

اجتماعی

جهانی