برگزاری همایش بزرگ پیاده روی در سقز با حضور گسترده مردم و مسؤلین

برگزاری همایش بزرگ پیاده روی در سقز با حضور گسترده مردم و مسؤلین

۲۷ مهرماه ۹۷ مردم ورزش دوست سقزی همراه با نماینده مردم سقز و بانه،فرماندار جدید شهرستان سقز ،معاونین فرماندار،رئیس و کارکنان اداره ورزش و جوانان سقز ،بانوان اعضای شورای شهر سقز،مسؤلین نظامی و انتظامی و هیئت ورزش همگانی با پیاده روی در سطح شهر هفته تربیت بدنی و ورزش را گرامی داشتند.

فرزاد خاکی رئیس اداره ورزش و جوانان سقز در ابتدای مراسم ضمن تبریک هفته تربیت بدنی و ورزش به عموم مردم و ورزش کاران عزیز سقزی بیان داشت که برنامه های متنوع ورزشی در بخش آقایان و بانوان در سقز برگزار میشود.

محسن بیگلری نماینده مردم سقز و بانه نیز با تبریک هفته تربیت بدنی و ورزش در ادامه این مراسم اظهار داشت که پیگیر پروژه های ورزشی که مهمتریت آن هتل ورزش میباشد خواهم بود که در این راستا برای این پروژه ۳ میلیارد تومان اخذ شده است.

در پایان همایش بزرگ پیاده روی کلیه شرکت کنندگان در استادیوم کاوه سقز حضور پیدا کردند که جوایز نفیسی همچون یک دستگاه موتورسیکلت،۳ عدد دوچرخه،۵ عدد سرویس قابلمه،۵ دستگاه آبمیوه گیری،۲۵ دست گرمکن ورزشی،۱۵ کارت هدیه ۱۰۰ هزارتومانی و ۹۵ کارت هدیه ۵۰ هزار تومانی در فضایی شاد و خاطره انگیز به برندگان قرعه کشی اهدا شد.

 

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اجتماعی

ورزشی

تبلیغ

اجتماعی

جهانی