گزیده ای از اخبار هفته ناجا در شهرستان سقز

۱- اجراي ورزش صبحگاهي کارکنان فرماندهي انتظامي شهرستان به مناسبت هفته ناجا
به مناسبت گراميداشت هفته ناجا ، کارکنان فرماندهي انتظامي شهرستان سقز با حضور پارک مولوي کرد شهر سقز ، در ورزش صبحگاهي شرکت کردند .

۲-قرائت پيام مهر به مناسبت هفته ناجا
به مناسبت گراميداشت هفته ناجا ، مراسم قرائت پيام مهر با حضور سرهنگ برزو تجاري فرمانده انتظامي شهرستان سقز ، روساي ادارت ، “صيديان” رييس آموزش و پرورش شهرستان سقز در مدرسه معراج برگزار گرديد .تعداد ۲۰عدد هديه نيز توسط فرماندهي انتظامي شهرستان به دانش آموزان منتخب اهداء گرديد.

۳-راه اندازي ميني بوس پيشگيري از وقوع جرم به مناسبت هفته ناجا
به مناسبت هفته ناجا سال ۱۳۹۶ ، ميني بوس پيشگيري از وقوع جرم با رويکرد پيشگيري از آسيب ها و جرايم اجتماعي توسط پليس سقز راه اندازي و با حضور در ميادين اصلي و معابر شهرستان نسبت به اجرابي برنامه آموزش همگاني و توزيع بروشور آموزشي در بين شهروندان اقدام نمود. .

۴-ملاقات فرمانده انتظامي شهرستان با شهروندان در مرکز نظارت همگاني (۱۹۷) به مناسبت هفته ناجا
به مناسبت هفته ناجا سال ۱۳۹۶ فرمانده انتظامي شهرستان سقز با حضور در دفتر نظارت همگاني و سامانه ۱۹۷ اين فرماندهي از نزديک با شهروندان ديدار و به مشکلات آنان رسيدگي کرد .

۵-ديدار فرمانده انتظامي شهرستان با امور بانوان فرمانداري سقز
به مناسبت هفته ناجا سال ۹۶ ، مشاور امور بانوان فرمانداري و جمعي از بانوان شاغل در ادارات دولتي با حضور در ستاد فرماندهي انتظامي شهرستان سقز با سرهنگ برزو تجاري فرمانده انتظامي شهرستان ديدار و گفتگو نمودند و هفته ناجا را به سبزپوشان نيروي انتظامي تبريک گفتند .

۶-برگزاري مانور شهري موتورسيکلت سواران قانونمند به مناسبت هفته ناجا
به مناسبت هفته ناجا سال ۱۳۹۶ مانور شهري موتورسيکلت سوران قانونمند از ميدان جمهوري تا ورزشگاه امام برگزار گرديد ، پليس سقز به موتورسوران کلاه ايمني هديه داد .

۷-حضور کارشناسان پليس سقز در مدارس
کارشناسان پليس سقز از جمله کارشناسان پليس فتا ، راهور ، کارشناسان اجتماعي به مناسبت هفته ناجا در مدارس سطح شهر سقز حضور يافتند و به ارائه برنامه هاي آموزش همگاني با هدف پيشگيري از آسيب هاي اجتماعي پرداختند .

۸-برگزاري همايش طلايه داران فرهنگ ترافيک به مناسبت هفته ناجا
همايش طلايه داران فرهنگ ترافيک با حضور پرشور دانش آموزان مدرسه شهيد سيد رضا حسيني شهر سقز برگزار شد.

۹-دفتر نظارت همگانی بازرسی فرماندهی انتظامی شهرستان سقز
با شماره ۱۹۷ بصورت شبانه روزی آماده دریافت شکایات ، انتقادات ، پیشنهادات و تقدیر شما شهروندان گرامی در خصوص عملکرد پلیس میباشد.
آدرس : بلوار ۷ تیر-ستاد انتظامی شهرستان سقز شماره های تماس: ۰۸۷۲۱۸۴۲۱۸—۰۸۷۲۱۸۵۱۳۶-۰۸۷۲۱۸۵۲۵۰

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اجتماعی

ورزشی

تبلیغ

اجتماعی

جهانی