قهرمانی تیم سقز در پایان رقابت های فوتسال قهرمانی بانوان استان کردستان

روز پایانی رقابت های فوتسال قهرمانی بانوان استان کردستان به مناسبت دهه کرامت به میزبانی شهرستان سقز در روز ۱۳ مرداد ماه در سالن ورزشی شهید کاظمی برگزار شد و سقز توانست قهرمان این رقابت ها شود.

به گزارش ده نگی شار به نقل از ورزش و جوانان شهرستان سقز، در این رقابت ها ۸ تیم از شهرهای تابعه استان  به مدت ۳ روز در  دو گروه با هم به رقابت پرداختند.
بر اساس این گزارش در گروه اول این رقابت ها تیم های بانه، سقز، دیواندره و دهگلان و در گروه دوم قروه الف، قروه ب، سنندج و مریوان به مصاف هم رفتند.
در روز پایانی این رقابت ها و در بازی فینال تیم سقز توانست با نتیجه۴ بر۲  قروه الف را شکست دهد و قهرمان این رقابت ها شود.
همچنین  در رده بندی  تیم قروه ب با نتیجه ۴بر۲ دیواندره را شکست داد.
بدین ترتیب سقز قهرمان این دوره از  رقابت ها شد و تیم قروه الف نایب قهرمان و تیم های قروه ب و دیواندره به ترتیب در جایگاه سوم و چهارم قرار گرفتند
مراسم اختتامیه این رقابت ها با حضور خانم صالحی مسئول امور بانوان فرمانداری شهرستان سقز، فرزاد خاکی سرپرست اداره ورزش و جوانان ، اسماعیل تیفوری رئیس شورای اسلامی شهرستان، رئیس و اعضای  هیات و جمعی از پیشکسوتان  برگزار شد وبه تیم های برتر کاپ و حکم قهرمانی و جوایزی اهدا شد.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اجتماعی

ورزشی

تبلیغ

اجتماعی

جهانی