پایان اجراي پروژه پل که وه سوار/افتتاح پل در کمتر از ۲ روز دیگر

 

با تلاش شرکت پاسارگارد ساخت پل که وه سوار در کمتر از ۸ ماه به پایان رسيد.

سایت مستقل خبری ده نگی شار به بهانه روزهای پایانی فعالیت و افتتاح پل که وه سوار مصاحبه ای با شهریار قاسمی ناظرفني پروژه و مسئول روابط عمومی شرکت پاسارگارد انجام داده است.

قاسمی در ابتدای مصاحبه ضمن تبریک پایان پروژه، از همشهریان و مسئولین شهر سقز در همکاری و همراهی شرکت در ساخت و اتمام اين مهم تشکر و قدردانی نمود.

قاسمی درخصوص مشخصات پل که وه سوار اظهار داشت:
پروژه پل که وه سوار در مورخه ۲۰ تیرماه ۹۵ به حول و قوه الهی و با عزم راسخ مدیریت و کارکنان شرکت پاسارگارد شروع به کار کرد.

قاسمی افزود: با توجه به اینکه در قرارداد فی مابین شهرداری و شرکت سرمایه گذار كه این پروژه مي بايست در یکسال ساخته و تحویل داده می شد ، با آغاز فصل سرما و بارشهای بی سابقه چند ماه گذشته و به تبع آن بالا آمدن آب رودخانه ، خوشبختانه با رعایت کلیه موارد ایمنی و تخصصی و با استفاده از تجربيات پروژه هاي گذشته خللی در مدت زمان قرارداد بوجود نیامد و با لطف خدا و همراهی مردم شریف سقز و مسئولین دلسوز شهرستان قبل از سررسید زمان مقرر و ۴ ماه زودتر کار به پایان رسید.

قاسمی درباره سوابق کاری شرکت عنوان کرد: سوابق عمرانی شرکت پاسارگارد در چند سال گذشته خصوصا در شهرستان سقز نشان از خدمت صادقانه به مردم شریف سقز دارد که از جمله آنها كه تاکنون به اتمام رسیده است میتوان به احداث مجتمع تجاری آزادی در كه در مدت زمان یکسال کاری در سال ۹۳-۹۴ پایان یافت و پل کردستان نیز در سال ۹۵ و در كمتراز ۶ ماه به پایان رسید.

وی درخصوص مشخصات فني پل که وه سوار نيز عنوان داشت:

این پل داراي ٨٨ شمع ١٤ متري، ١١ رديف پايه بتني شامل ٣٦ ستون دايره اي به قطر ١/٥ متر و عرشه ٢٠٠متري و رمپهاي ١١٠ و ٤٠ متري مجموعا به طول ٣٥٠ متر میباشد که با زیر بار ترافیک رفتن پل مذکور حجم تردد بر روی پل جهاد بطور محسوسی کاهش و ترافیک بلوار شهید بهشتی و بلوار دانشجو روانتر خواهد شد.

قاسمی در پایان از تلاش کلیه کارکنان و مدیریت شرکت پاسارگارد ، مديریت و کارکنان شهرداری، اعضای شورا و فرمانداري ویژه شهرستان سقز درخصوص همدلی در اجرای پروژه پل که وه سوار تشکر و قدردانی نمود.

شايان ذكر است كه پل “كه وه سوار” روز پنجشنبه مورخ ١٣٩٦/٠٢/١٤ با حضور استاندار كردستان به بهره برداري مي رسد.

 

I sy

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اجتماعی

ورزشی

تبلیغ

اجتماعی

جهانی