طرح هاي برتر مسابقه طراحي رستوران و كافي شاپ بر روي پل عابر پياده مشخص شد

سه طرح هاي برتر مسابقه طراحي رستوران و كافي شاپ بر روي پل عابر پياده از ميان ۲۰ طرح رسيده به دبيرخانه برگزاري مسابقه، توسط هيئت داوران مشخص شد.

شورای اسلامی شهر و شهرداری سقز در راستای برنامه های ارتقای کیفی فضاهای عمومی و توسعه توریسم شهری و بر اساس موقعیت ممتاز این شهر به لحاظ سرانه های فضای سبز و تفرجگاهی در غرب کشور، اقدام به برگزاری مسابقه “طراحی مجموعه رستوران و کافی شاپ بر روی پل پیاده رو نمود.

شايان ذكر است؛ با توجه به در نظر گرفتن مواردي از جمله: ملاحظات زیست محیطی و تناسب طرح با اقلیم خاص شهر سقز، توجه به موقعیت مجموعه و نقش هویت بخش شهری آن، تناسب طرحي با مکان و مکمل طرح پل موجود، توجه به سهولت عبور و مرور و اجتناب از محدودیت در حرکت عموم، پیش بینی قابلیت اجرای طرح به لحاظ سازه و تاسیسات در بستر موجود، در نظر گرفتن حفظ سرانه ها و استانداردهای ملی در طراحي، رعایت و توجه به خط آسمان پروژه و… در مسابقه طراحي رستوران و كافي شاپ بر روي پل عابر پياده و نهايتاَ بررسي آثار رسيده به دبيرخانه مسابقه توسط هيئت داوران آثار برتر به شرح:

ـ اثر نخست با كد ۱۱۱ طراحي شده توسط عبدالرحمان كدخدا صالحي، روزبه اردكاني و شهرام يزدان پناه

ـ دومين اثر منتخب كد ۱۰۴ طراحي شده توسط محمد پاسبان

ـ سومين اثر منتخب كد ۱۰۲ طراحي شده توسط نيما اخوان معرفي گرديد.

همچنین جوایزي به طرح هاي برتر شامل؛ طرح اول: ۳ سکه تمام بهارآزادی به همراه لوح تقدیر، طرح دوم: ۲ سکه تمام بهار آزادی به همراه لوح تقدیر و طرح سوم: ۱ سکه تمام بهارآزادی به همراه لوح تقدیر اهدا خواهد شد.

مهندس رضا قادر بيگ زاده، مهندس علي دباغي و مهندس فواد خدريار داوري مسابقه طراحي رستوران و كافي شاپ بر روي پل عابر پياده سقز را بر عهده داشتند.

در پايان از طرح كد ۱۱۶ طراحي شده توسط شركت رابين اندازياران شار نيز به عنوان چهارمين اثر منتخب با توجه به طراحي مناسب و قابل تحسين، تقدير به عمل مي آيد.

شايان ذكر است: پس از اصلاح و تكميل نقشه هاي معماري، سازه و… طبق نظر هيات داوران و شهرداري جوايز به برندگان مسابقه مذكور تعلق خواهد گرفت.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اجتماعی

ورزشی

تبلیغ

اجتماعی

جهانی