نقش غیر قابل انکار مسئولین در امدادرسانی های اخیر/انتقال موفقیت آمیز ۹ مادر باردار به بیمارستان

به گزارش ده نگی شار:

بارش برف بی سابقه چند روز گذشته که باعث اختلال در رفت و آمد و بسته شدن راه ارتباطی بیش از ۲۰۰ روستای سقز گردید و مشکلاتی را نیز بوجود آورد ، اما با تلاش شبانه روزی گروههای امدادی سقز این مشکلاتبه لحاظ انتقال مصدومین و خصوصا مادران باردار کمرنگ و لحظات زیبایی را خلق نمود که ثابت شد در راه خدمت رسانی هیچ مشکلی نمیتواند مانع کارشان شود.

این اقدامات ، هماهنگی ها و تسهیل در اعزام عوامل امدادی در سایه تلاش و فعالیت شبانه روزی مسئولین شهرستانی همچون فرماندار و معاونین ، غوثی رئیس شبکه بهداشت و درمان ، بهرامی رئیس سازمان هلال احمر ، آهنی رئیس مرکز بهداشت ، فتاحی رئیس فوریت های پزشکی ۱۱۵ اداره راه ، تامین اجتماعی و هیات اتومبیل رانی سقز صورت گرفته که نشان از حس انسان دوستی و مسئولیت پذیری آنان بوده که جای تقدیر و تشکر دارد.

در مدت زمان تنها ۴۸ ساعت از شروع بارش برف و اختلال در رفت و آمد جاده های برون شهری ۱۴ عملیات توسط مرکز فوریت های پزشکی ۱۱۵ شهرستان سقز انجام گرفته که از این تعداد ۹ مورد در ارتباط با انتقال مادران باردار از روستاهای بعضا دور افتاده و صعب العبور بوده که در نوع خود آمار قابل توجهی است.

عملیاتهایی که هر کدام دشواری های خاص خود را داشته و نباید از زحمات پرسنل ۱۱۵ ، هلال احمر ، اداره راه و هیئت اتومبیل رانی در اعزام و انتقال مادران باردار به بیمارستان چشم پوشی کرد.

 

(جهت دیدن تصاوید در سایز اصلی بر روی تصویر مورد نظر کلیک کنید )

 

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اجتماعی

ورزشی

تبلیغ

اجتماعی

جهانی