مدرسه ۹ کلاسه از سوی خیر سقزی احداث می شود

مراسم کلنگ زنی احداث پروژه احداث مدرسه ۹ کلاسه واقع در شهرک دانشگاه به همت خیر سقزی جمشیــد میرزائـی برگزار شد

شامگاه سه شنبه و طی مراسمی در سقز، مراسم کلنگ زنی مدرسه ۹ کلاسه به همت یکی از خیرین مدرسه ساز در شهرستان سقز برگزار شد.

در این مراسم که جمعی از فرهنگیان و مسئولان حضور داشتند،  مدیر آموزش و پرورش سقز گفت: علیرغم تلاش و برنامه ریزی های فراوان متأسفانه تا امروز در حدود ۱۴۰۰۰ نفر دانش آموز شهرستان سقز از مدارسی استفاده می کنند که دارای شرایط استاندارد و مناسب نیستند که به عبارتی ۳۷ مدرسه شهر و روستا جزو مدارس غیراستاندارد هستند.

محمد برومند افزود: ساخت مدارس استاندارد و جدید  و حتی تعمیر مدارس به علت کمبود اعتبارات عمرانی و آموزشی به تنهایی برای ما مقدور نیست اما چشم امید همه ما به همت والا و دست توانای خیرین بزرگوار دوخته شده است که با دلی به وسعت دریا آستین همت را بالا زده و در فکر احداث مدرسه برای دانش آموزان هستند؛ که این اقدامات خیرین جای سپاس ویژه را دارد.

کامل کریمیان معاون فرماندار نیز به اهمیت کار خداپسندانه خیرین در توسعه مراکز آموزشی اشاره کرد و گفت: احداث مراکز آموزشی با همت خیرین برای جهش علمی و توسعه فرهنگی شهرستان با توجه به کمبود اعتبارات عمرانی مراکز آموزشی لازم و حیاتی است که از این بابت جای تشکر و تقدیر دارد.

جمشید میرزائی خیر مدرسه ساز نیز ضمن اشاره به لزوم مشارکت همگانی در کارهای نیکو همچون مدرسه سازی، گفت: در صورت حمایت و همکاری مسئولان، طبق برنامه ریزی های انجام شده  این پروژه در بهار ۹۶ به بهره برداری رسیده و در سال تحصیلی ۹۷-۹۶ پذیرای دانش آموزان می باشد.

 

منبع : خبرنگار مهر

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اجتماعی

ورزشی

تبلیغ

اجتماعی

جهانی