فرماندار سقز: ۱۳ آبان تجلی اداره ملت در مقابله با استکبار جهانی است

معاون استاندار و فرماندار ویژه سقز  در بیانیه ای از اقشار مختلف مردم شریف شهرستان به ویژه دانش آموزان و دانشجویان برای حضور پرشور در راهپیمایی ۱۳ آبان ماه دعوت کرد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری، در بیانیه علی اکبر ورمقانی ، آمده است: سیزدهم آبان ماه ، یادآور سه واقعه مهم است که در سه دوره مختلف رخ داده است، تبعید امام عزیز به ترکیه در سال ۴۳، کشتار دانش آموزان بی گناه در سال ۵۷ توسط رژیم وابسته شاه و تسخیر لانه جاسوسی در ایران در سال ۵۸ توسط دانشجویان خط امام که امام خمینی (ره) آن را انقلاب دوم نامیدند و به همین دلیل این روز در تاریخ کشور به عنوان روز ملی مبارزه با استکبار به ثبت رسیده است.
در ادامه  این بیانیه آمده است:حضور در راهپیمایی به معنای تجدید میثاق با آرمان های والای انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب و برائت و انزجار از استکبار جهانی است و مردم هوشیار و شجاع شهرستان سقز همگام با ملت ایران اسلامی با حضور حداکثری خود در این راهپیمایی دوباره سرافرازانه ندای مبارزه با استکبار جهانی، و ایادی وابسته به آن را سر خواهند داد.
راهپیمایی ۱۳ آبان روز چهارشنبه ساعت ۱۰ در شهرهای سقز وصاحب برگزار می شود که تجمع اولیه در سقز ساعت ۳۰/۹ صبح در میدان قدس و تجمع اولیه در صاحب در جلو بخشداری زیویه خواهد بود.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *