بازدید فرمانده و جمعی از پرسنل سپاه پاسداران شهرستان سقز از خانه سالمندان

 

▪️به مناسبت آغاز سال جدید و گرامیداشت روز مادر جمعی از فرماندهان سپاه سقز از کارکنان و سالخوردگان حاضر در خانه سالمندان تقدیر بعمل آمد.

به گزارش ده نگی شار:

صبح امروز و در مراسمی با حضور فرمانده و جمعی از پرسنل سپاه سقز از سالخوردگان و کارکنان خانه سالمندان تقدیر بعمل آمد .

در این مراسم مدیر خانه سالمندان سقز ضمن خوشامدگویی و تبریک سال جدید با تشریح وضعیت و اقدامات صورت گرفته و در دست اقدام ، شرایط حال حاضر سالمندان و نحوه خدمت رسانی به این عزیزان را مطلوب عنوان کرد و افزود:
از مدتی قبل در حال افزایش زیر بنای مجموعه و همچنین ایجاد سوییت هایی برای سالمندان متاهل حاضر در این مکان هستیم و با برنامه ریزی های صورت گرفته و بجهت افزایش خدمت رسانی و رفاه حال این عزیزان در آینده ای نزدیک تعداد تخت های موجود در محلهای استراحت این عزیزان از ۱۰ تخت به ۴ تخت کاهش خواهد یافت.

وی افزود :هزینه ماهیانه هر سالمند بالغ بر ۱۲ میلیون ریال می باشد که مبلغ بسیار اندکی توسط تعدادی از خانواده های این عزیزان تامین و مابقی با دریافت کمک های دولتی و بخش زیادی از این هزینه ها توسط شهروندان تامین می شود.

سرهنگ یعقوب سفاری فرمانده سپاه سقز نیز در سخنانی با تبریک روز مادر به همه مادران خصوصا مادران سالمند و آغاز سال نو ، اقدامات کارکنان و مدیریت خانه سالمندان را عالی توصیف و عنوان کرد:

بی شک سالمندان سرمایه و پشتوانه های کشور بوده و از نقش آنان در ادوار گذشته در استحکام و به بار نشستن نظام جمهوری اسلامی در کشور یاد کرد و افزود :
اکنون که این عزیزان نیازمند یاری و رسیدگی مطلوب هستند وظیفه انسانی ایجاب می کند به بهترین نحو ممکن به مشکلات و کمبودهای این عزیزان توجه ویژه نمود.
لازم به ذکر است در این بازدید از طرف سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شهرستان سقزبا قربانی یک راس گوسفند و تقدیم گل و هدایایی به سالمندان و کارکنان خانه سالمندان مراسم فوق به پایان رسید

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اجتماعی

ورزشی

تبلیغ

اجتماعی

جهانی