پيام تبريك شهردارسقز به مناسبت آغاز سال نو

شهردار سقز، ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو (۱۳۹۶) و آغاز بهار طبیعت؛ تحول، پویایی، اتحاد و انسجام، همدلی و مهربانی را رمز پیروزی و سرافرازی دانست.
به گزارش روابط عمومی شهرداری سقز؛ متن کامل پیام مهندس ضیاالدین نعمانی به شرح زیر است:
بهار فصل نو شدن و نماد تازگی و طراوت است و نوروز نشانه آغاز است و تحول؛ بهار فصل غباروبی از آرزوی دیرینه مردم برای نیل به سوی توسعه، پیشرفت و عدالت است.
مردم ایران اسلامی با همدلی و همبستگی حول جشن های ملی و اسلامی؛ توانسته اند، تمدنی عظیم و فرهنگی باعظمت بنا نهند و این مساله به پشتوانه ای بزرگ و سرمایه ای فرهنگی و اجتماعی تبدیل شده است
اينجانب لازم مي دانم، پیشاپش آغاز سال نو و فرارسیدن بهار طبیعت و نوروز باستانی را به همه هموطنان عزیزم به ویژه همشهریان ارجمند شهر تاریخی ـ فرهنگی سقز تبریک و شادباش عرض نموده و ضمن تقدیر و تشکر از زحمات و تلاش هاي همه جانبه کلیه مسئولين دلسوز دستگاه های اجرایی و نظارتی کشوری، استان و شهرستان، نماينده مردم سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی، فرماندار دلسوز و مردمی شهرستان، اعضای شورای شهر سقز و همكاران سخت کوش و تلاشگر شهرداری، سالی توام با عزت و سربلندی همراه با سلامتی و آسایش برای همگان آرزو می کنم.
امید است؛ در سایه همدلی، همراهی و تلاش و کوشش همه شهروندان و مسئولان، در سال۱۳۹۶ گامی اساسی تر به سوی شهری آباد و پویا که خواست تمامی شهروندان ارجمند شهر سقز می باشد، برداشت
یکدل و یکصدا دست در دست همدیگر شهر و دیارمان را به مهر، بهتر از گذشته بسازیم .

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اجتماعی

ورزشی

تبلیغ

اجتماعی

جهانی