برگزاری جلسه بررسی مشکلات باشگاه های بدنسازی شهرستان سقز و چگونگی برقرای همکاری سازنده با هیات مربوطه

 


جلسه بررسی مشکلات باشگاه های بدنسازی شهرستان سقز و چگونگی برقراری تعامل و همکاری سازنده با هیات مربوطه با حضورفرزاد خاکی سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان سقز و باشگاه داران و رئیس هیات بدنسازی و پرورش اندام این شهرستان برگزار شد.

در این جلسه که در روز ۲۰ دی ماه در سالن جلسات مجموعه ورزشی شهید کاظمی شهرستان سقز برگزار شد خاکی سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان سقز، ضمن خیر مقدم به باشگاه داران از خدماتی که برای ورزشکاران ارائه می دهند تشکر کرد.
خاکی درادامه سخنانش رشته بدنسازی را از مهم ترین رشته های ورزشی دانست و از آن به عنوان پایه بیشتر رشته های ورزشی یاد کرد.
همچنین خاکی در ادامه سخنانش به اهمیت حضور مربی در زمان تمرین ورزشکاران در باشگاه اشاره کرد و گفت در زمانی که ورزشکار در باشگاه ورزشی مشغول تمرین می باشد یک مربی باید آموزش های لازم را به وی ارائه دهد تا سلامت ورزشکار و یادگیری صحیح حرکت ورزشی برای وی میسر شود.
خاکی در بخش دیگری گفت: هیات بدنسازی و پرورش اندام موظف می باشد در چهارچوب قوانین و بخش نامه عمل نماید و باشگاه داران بایستی در این زمینه با هیات همکاری نمایند.
خاکی در پایان به برگزاری کارگاه بازآموزی اصول و قوانین و مقررات مدیریت باشگاه ها ی ورزشی اشاره کرد و شرکت در آن کارگاه را برای باشگاه داران ضروری اعلام کرد و همچنین از برگزاری مسابقات تک پرس به مناسبت دهه فجر خبر داد و گفت همه باشگاه داران می توانند در این مسابقات شرکت نمایند.
در ادامه این جلسه حاضرین در مورد مسایل و مشکلات باشگاه های بدنسازی بحث و تبادل نظر کردند و راهکارهایی جهت رفع مشکلات موجود ارائه دادند.

منبع:ورزش و جوانان سقز

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اجتماعی

ورزشی

تبلیغ

اجتماعی

جهانی