افتتاح ساختمان جدید الاحداث شعبه مرکزی بانک مسکن سقز

به گزارش ده نگی شار :

ورمقانی فرماندار سقز در سخنانی تکریم ارباب رجوع را وظیفه اصلی بانک ها عنوان و بانک مسکن را پیشرو در این خدمت رسانی دانست و شاخصه این مهم را رضایت مشتری در هنگام خروج از بانک دانست .

وی بحث گلایه مندی از بانک ها در خصوص رونق کسب و کار ، تولید ، پروژه های بزرگ و سرمایه گذاری را درست عنوان و افزود این مشکل مخصوص یک بانک نیست و بین کلیه بانک ها عمومیت دارد و علت آن کمبود اعتبار و حمایت از بانک هاست البته این مشکل به صورت صد در صد از جانب بانک ها نبوده و گاها تولید کننده و وام گیرنده که توان تامین وثیقه و ضامن را ندارند مشکل را به بانک نسبت داده که البته خلا های قانونی در این زمینه وجود دارد که اگر تولید کننده بتواند با کمک بانک سرمایه گذاری مشترک داشته باشد و بانک دخیل و شریک در سود و زیان باشد قطعا بخشی از دغدغه های موجود در خصوص کارگاه ها و بانگاه های زود بازده و تولیدی مرتفع خواهد شد .

ورمقانی افزود در حال حاضر بانک فقط از سپرده های مردمی و منابع داخلی خود استفاده می کند که بخش مهمی از منابع داخلی توسط دولت تامین می شود که متاسفانه هیچ گاه خود بانک در سود و زیان سرمایه گذاری شریک نبوده ، با این حال امیدواریم قوانین به گونه ای اصلاح شود تا بانک ها شریک تجارت و کسب و کار مشتریان شوند .

فرماندار سقز با بیان این که در مراجعت مردمی و درخواست های مساعدت موارد واقعی و به شدت نیازمند به بانک ها معرفی می شوند که خوشبختانه با تعامل کامل بانک های سطح شهر خصوصا بانک مسکن وام ها پرداخت می شوند .

وی در پایان برای کارکنان و مدیریت بانک آرزوی موفقیت و خدمت رسانی هرچه بهتر به مردم سقز را خواستار شد .

عباسی مدیر روابط عمومی بانک مسکن استان ضمن خوش آمد گویی به حضار برنامه ریزی ، هدف و پیگیری را مهمترین عامل موفقیت در تصمیمات دانست و در خصوص ساخت پروژه شعبه مرکزی سقز اعلام کرد این پروژه در مدت هفت ماه اجرا و به اتمام رسیده که بدون حمایت کامل مسئولین شهرستانی و استانی این امر محقق نمی شد و امید است با توفیق الهی در راستای خدمت رسانی هر چه بیشتر و بهتر موفق و سربلند باشیم .

سلیمی مدیر کل بانک مسکن استان کردستان نیز در سخنانی ضمن خیر مقدم به مسئولان شهرستانی ، معماری هر شهر را جلوه فرهنگی آن شهر دانست که ایجاد فضای مناسب جهت مشتری مداری را از اصول اولیه خدمت رسانی به شهروندان اعلام و افزود فرهنگ سازی در خدمت رسانی با عمل امکان پذیر است .

سلیمی افزود خوشبختانه با مساعدت و همکاری عوامل و مسئولین شهرستان سقز فضای جدید شعبه مرکزی بانک مسکن در سقز در هفت ماه آماده بهره برداری گردید که علاوه بر فضای معاملاتی دارای فضای آموزشی و سالن کنفرانس است

مدیر کل بانک مسکن استان با بیان این که هماهنگی های لازم با شهردار سقز در خصوص پرداخت تسهیلات ساخت مسکن صورت گرفته است افزود : دریافت تسهیلات در شعب بانک مسکن با سهولت امکان پذیر است سلیمی خدمت رسانی و تکریم ارباب رجوع را سر لوحه و وظیفه همه پرسنل بانک بر شمرد و اعلام کرد با کارکنانی که در خدمت رسانی و تکریم ارباب رجوع کوتاهی کنند برخورد خواهد شد .

در پایان مراسم بهرامی بازنشسته بانک مسکن با بیان عملکرد و تجربیات خود در طول مدت خدمت ، بانک مسکن را مناسب ترین بانک در جهت دریافت تسهیلات و خانه دار شدن مردم عنوان کرد

گفتنیست در این مراسم ضمن پذیرایی از میهمانان گروه دف نوازی و مولودی خوانی محبان شهر مدینه به اجرای مولودی خوانی و دف نوازی پرداختند .

( جهت دیدن تصاویر در سایز واقعی بر روی تصویر مورد نظر کلیک کنید )

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اجتماعی

ورزشی

تبلیغ

اجتماعی

جهانی