۱کشته و ۱۰ مجروح در ۵ حادثه جداگانه

⚫️ ۱کشته و ۱۰ مجروح در ۵ حادثه جداگانه
✔️ ده نگی شار:
در کمتر از ۲۴ ساعت گذشته ۴ حادثه در سطح شهر و ۱ مورد در محور سقز دیواندره رخ داد که ۱ نفر کشته و ۱۰ نفر دیگر مجروح شدند.
✔️ده نگی شار:
? در حادثه اول که صبح امروز و در محله ۳۲ متری روی داد یک دستگاه سواری پراید بدلیل ناتوانی راننده در کنترل وسیله نقلیه خود پس از برخورد با ۳ کودک که درحال بازی بودند با دیوار برخورد که خود نیز دچار جراحت شد.
حال دو نفر از زخمی ها مناسب گزارش شده اما یکی از کودکان بدلیل جراحت شدید در بیمارستان امام بستری است.
راننده نیز جهت مداوا به بیمارستان امام انتقال داده شد.
✔️ ده نگی شار:
? حادثه دوم
ظهر امروز یکدستگاه سواری پژو بدلیل سرعت و ناتوانی در کنترل خودرو واژگون شد که یکی از سرنشینان خودرو که جوانی ۱۹ ساله بود در دم فوت و  ۲ سرنشین حدودا ۲۰ و ۲۲ ساله این خودرو به بیمارستان امام انتقال که یکی از مصدومین بدلیل شدت جراحات به سنندج  اعزام شد.
✔️ ده نگی شار:
? حادثه سوم :
حوالی ساعت ۱۷ در محور سقز دیواندره ( روستای جیران منگه) در واژگونی یکدستگاه خودرو پاژن (راننده خانم) روی داد که هر ۳ سرنشین خودرو مجروح و توسط پایگاه های ایرانخواه و زرینه اوباتو به بیمارستان دیواندره انتقال داده شدند.
✔️ ده نگی شار:
? حادثه چهارم غروب امروز در برخورد موتورسیکلت با سواری پژو  در روبروی سازمان آب روی داد که راکب موتورسیکلت مجروح و توسط اورژانس به بیمارستان امام خمینی انتقال داده شد.
✔️ ده نگی شار:
? حادثه پنجم:
دقایقی پیش در برخورد یکدستگاه موتورسیکلت با عابر پیاده در خیابان شهدا پیرمردی مسن بشدت مجروح شد که توسط اورژانس به بیمارستان امام خمینی انتقال داده شد.
✔️ ده نگی شار

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اجتماعی

ورزشی

تبلیغ

اجتماعی

جهانی