شورای استان کردستان براساس ارزیابی‌ها رتبه برتر کشور را کسب کرد

معصومه خلیل‌زاده شامگاه سه‌شنبه در جلسه‌ هم‌اندیشی مجمع بانوان شوراهای اسلامی استان کردستان در سنندج، اظهار کرد: بانوان استان کردستان در طول تاریخ به ویژه در هشت سال جنگ تحمیلی توانایی‌‌های خود را به بهترین شیوه به تصویر کشیده‌اند.

وی با بیان اینکه ایثار و از خودگذشتگی بانوان استان‌های مرزی مانند کردستان عظمت و بزرگی آنان را به خوبی به تصویر کشید، گفت: عظمت و بزرگی امروز ایران اسلامی حاصل ایثار و از خودگذشتگی مردان و زنان این دیار است.

نماینده استان آذربایجان غربی در شورای عالی استان‌ها خاطرنشان کرد: کشور تیم‌های نظارتی در قالب کمیته‌های نظارت به استان‌ها همزمان با سراسر کشور به  کردستان اعزام و عملکرد شوراهای استان‌ها مورد بررسی قرار گرفت.

وی خاطرنشان کرد: کردستان تنها استانی بود که چندین تیم برای نظارت آن حضور پیدا کردند و این جای تبریک دارد که در آیتم نظارتی شوراها توانست رتبه برتر را در سطح کشور بدست آورد.

وی افزود: کسب این رتبه نشان از توانایی بسیار بالای بانوان این استان در نقش‌آفرینی در عرصه‌های اجتماعی است.

عضو کمیسیون نظارت عالی استان‌ها افزود: تمام مسائل و نکاتی که در این نظارت مدنظر بود بدون هیچ خلاء و نقصی از سوی شورای استان کردستان به تیم نظارتی ارائه شده است.

خلیل‌زاده خاطرنشان کرد: این نقطه قوت و حاصل حمایت همه اعضای شوراها به ویژه بانوان عضو شورا است که توانسته‌اید با حمایت از رئیس شورای استان است.

وی خواستار ارائه راهکارها و ایده از سوی اعضای شورا برای رفع مشکلات حوزه بانوان شد و اظهار داشت: اگر شوراها می‌خواهند شهرداری‌ها آنها را باور کنند باید در گام نخست خود به توانایی‌های خود ایمان داشته باشند.

/فارس

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اجتماعی

ورزشی

تبلیغ

اجتماعی

جهانی