روز پرکار آتش نشانی سقز

 

در کمتر از ۶ ساعت آتش ننشانی سقز ۷ عملیات را به ثبت رساند.

به گزارش ده نگی شار:

از ظهر امروز و به فاصه ۶ ساعت آتش نشانی سقز با انجام ۲ عملیات امداد و نجات ، ۱ مورد امداد ونجات جاده ای ۲ مورد آتش سوزی مزارع و مراتع و ۲ مورد آتش سوزی خودرو ، جمعا ۷ مورد را به ثبت برساند.

ظهر امروز یکدستگاه سواری آردی در پارکینگ ساختمان شورای حل اختلاف طعمه حریق شد که با حضور تیم اطفا حریق ایستگاه مرکزی حریق ، قبل از سرایت آتش به کل خودرو مهار گردید.

حضور ۲ مار در بیمارستان جدیدالاحداث سقز آتش نشانان را ۲ بار به این محل کشاند
در فاصله کمتر ۲ ساعت حضور ۲ مار در محل کار گارگران بیمارستان جدیدالاحداث سقز تیم امداد و نجات ایستگاه شماره ۲ شهرک را به محل کشاند که هر ۲ مار بصورت زنده در محلی خارج از شهر رها سازی گردید.

آتش گرفتن یکدستگاه کمباین در حال کار دچار حریق شد.
عصر امروز یکدستگاه کمباین که در حال برداشت محصول در مزارع روستای آیچی بود به دلایلی نامعلوم طعمه حریق شد که با حضور تیم اطفا حریق ایستگاه مرکزی قبل سرایت حریق به کل دستگاه کمبایین آتش کنترل و مهار گردید.

۲ مورد آتش سوزی مراتع و زمین کشاورزی در ابتدای محله تازه آباد و روستای آیچی
در ۲ مورد آتش سوزی جداگانه ، مراتع حوالی محله تازه آباد سقز دچار حریق شد که با حضور ایستگاه دوم سازمان ، آتش مها شد و در حادثه ای دیگر زمینهای کشاورزی حوالی روستای آیچی به دلایلی نامعلوم دچار حریق شد که تیم حاضر در محل که جهت اطفا حریق دستگاه کمباین در محل حضور داشت با تلاش اهالی روستا توانستند آتش را مهار کنند.گفتنی است اکیپ امداد و نجات هلال احمر نیز جهت کمک به آتش نشانان در محل حاضر شد.

واژگونی سواری پژو پارس ۲ نفر را راهی بیمارستان کرد.
یکدستگاه سواری پژو پار که در محور دیواندره به سقز در حرکت بود در ۱۰ کیلومتری سقز(نرسیده به روستای قیلستون ) از جاده منحرف و واژگون شد که راننده و ۱ سرنشین بشدت مصدوم شدند.
تیم امداد و نجات استگاه مرکزی با حضور در محل و با همکاری اورژانس مصدومین را از خودرو رهاسازی نمودند که توسط اورژانس مصدومین حادثه به بیمارستان انتقال و خودرو کاملا ایمن سازی گردید./روابط عمومی آتش نشانی سقز

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اجتماعی

ورزشی

تبلیغ

اجتماعی

جهانی