پیام تبریک رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان سقز به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش

 

فرزاد خاکی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان سقز به مناسبت فرا رسیدن روز ۲۶ مهر ماه روز تربیت بدنی و ورزش طی پیامی آغاز هفته تربیت بدنی و ورزش را تبریک گفت.

در پيام فرزاد خاکی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان سقز به مناسبت هفته تربيت بدني و ورزش آمده است: عرصه ورزش یکی از موارد قابل توجه است که خوشبختانه طیف های سنی زیادی با آن درگیر هستند، ورزش موضوعی است که به سلامت روح و جسم انسان کمک شایانی می کند،ضمن اینکه فرهنگ و تربیت در کنار ورزش باعث فراگیری این جذابیت خواهد شد و علاقمندان زیادی را روز به روز به خود جذب می کند.

در بخش دیگری از این پیام آمده است: بي‌شک ورزش شهرستان سقز با توجه به سرمايه انساني فعال زمينه‌هاي متنوعي را براي رشد و تعالي بيشتر دارد و از اين حيث بايد همه با همدلي و اتفاق نظر تلاش کنيم تا به وظيفه خويش در قبال نسل آينده‌ساز این شهرستان عمل نموده و با تضمين سلامت جسم و روح آنان از طريق ورزش، شادابي و طراوت نيروي انساني را به عنوان محور اصلي توسعه کشور تضمين نماييم.

در ادامه این پيام آمده است: از تلاشهای بی شائبه تمام دست اندرکاران ورزش شهرستان، کارکنان اداره، پیشکسوتان، رئیس، دبیر، نایب رئیس واعضای کادر هیاتهای ورزشی، اساتید، دبیران و معلمین ورزش، مربیان، داوران، قهرمانان ورزشی و ورزشکاران، خبرنگاران ورزشی و همچنین باشگاههای ورزشی و خادمین ورزش قدردانی می کنم.
درپایان پيام رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان سقز آمده است: امید دارم بتوانیم راه دستیابی جوانان برومند این شهرستان به قله های ورزش قهرمانی و حرفه ای در میادین داخلی و برون مرزی را بیش از پیش هموار کرده و جوانان و نوجوانان ورزشکار این شهرستان با مرام و اخلاق پهلوانی در عرصه های مختلف ورزشی موفق و سربلند باشند.

منبع ؛ ورزش و جوانان سقز

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اجتماعی

ورزشی

تبلیغ

اجتماعی

جهانی