رئیس جدید راهداری و حمل و نقل سقز معرفی شد

با حضور مسئولان استانی و شهرستانی

رئیس جدید راهداری و حمل و نقل سقز معرفی شد

در نشستی که با حضور مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کردستان در دفتر فرماندار شهرستان سقز برگزار شد، با تقدیر از خدمات عمر محمد کریمی رئیس قبلی  راهداری و حمل و نقل سقز، بهزاد رشیدی به عنوان رئیس جدید این اداره معرقی شد.

علی اکبر ورمقانی فرماندار ویژه شهرستان سقز در این نشست با اشاره به گستردگی کار راهداری و حمل و نقل جاده ای، بر فعال تر کردن این اداره و اختصاص تجهیزات و ماشین آلات راهداری و جاده ای تاکید کرد.

سید البرز حسینی مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کردستان نیز با اشاره به اینکه شهرستان سقز یکی از محورهای مواصلاتی استان کردستان و مسیر اصلی شمالغرب به جنوب کشور از این شهرستان طی می شود، تلاش خواهد شد این اداره در این شهرستان از لحاظ مختلف تجهیز شود.

وی با بیان اینکه در آستانه بارش باران و برف قرار داریم، گفت: اقدامات اساسی برای برفروبی در هنگام بارش این رحمت الهی نیز در استان اندیشیده شده است.

وی با تقدیر از خدمات ۹ ساله عمر محمد کریمی به عنوان رئیس قبلی اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان سقز، از رئیس جدسد این اداره، بهزاد رشیدی خواست در خصوص رسیدگی به زیرساخت های جاده ای شهرستان توجه ویژه داشته باشد.
منبع : سقز نیوز

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اجتماعی

ورزشی

تبلیغ

اجتماعی

جهانی