با درخواست ده نگی شار انجام شد/ بازدید مدیر آموزش و پرورش سقز از مدرسه روستای هرمیله

با درخواست ده نگی شار انجام شد/ بازدید مدیر آموزش و پرورش سقز از مدرسه روستای هرمیله

با حضور مدیر آموزش و پرورش سقز ، خبرنگاران ده نگی شار ، اعضای شورای روستا و تعدادی از اهالی روستا، از مدرسه روستای هرمیله بازدید بعمل آمد.

به گزارش ده نگی شار:
صبح امروز و بنا به درخواست شورا و جمعی از اهالی روستای هرمیله مبنی بر وضعیت نامناسب بخشی از بنای ساختمان مدرسه و تهیه گزارشی در این خصوص با هماهنگی های بعمل آمده از سوی پایگاه خبری ده نگی شار با مدیریت آموزش و پرورش سقز با حضور عارفی مدیر آموزش و پرورش شهرستان سقز و جمعی از کارشناسان این اداره ، از وضعیت مدرسه روستا بازدید بعمل آمد.

مدرسه روستای هرمیله در سال ۷۸ و با همت سازمان نوسازی مدارس کشور و همکاری اهالی روستا بنا شد که از ۴ سال قبل و بدلیل تخریب بخشی از دیوار حیاط ، آموزش و پرورش برای جلوگیری از بروز حادثه احتمالی اقدام به تخریب بخش زیادی از دیوار مدرسه نمود که طبق وعده ها قرار بر ساخت مجدد دیوار در همان سال شد اما پس از گذشت بیش از ۴ سال هیچ اقدامی برای بازسازی آن نشد .

در این بازدید عارفی مدیر آموزش و پرورش شهرستان سقز وعده تهیه مصالح و شورا و اهالی روستا نیز در جهت رفع نقایص مدرسه و اعلام حسن نیت قول تامین نیروی انسانی جهت بازسازی دیوار را دادند.

ده نگی شار از قبول دعوت مدیر آموزش و پرورش سقز این رسانه در خصوص حضور و وعده رفع نقایص در مدرسه روستای هرمیله را ارج مینهد و امیدوار است سایر ادارات شهرستان سقز نیز در راستای خدمات مطلوبتر به شهروندان و اهالی روستاهای شهرستان قدم بردارند.

ده نگی شار پیگیر ماجرا خواهد بود….

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اجتماعی

ورزشی

تبلیغ

اجتماعی

جهانی