برگزاری اولین جشنواره فرهنگی – ورزشی « دا» به مناسبت گرامیداشت روز زن و تجلیل از مادران در شهرستان سقز

به گزارش ده نگی شار :
جشنواره فرهنگی ورزشی « دا» با حضور مهندس بیگلری نماینده مردم شهرهای سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی، مهندس ورمقانی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان سقز، کریمیان معاون سیاسی فرماندار، محمدیان معاون عمرانی فرماندار، خانم صالحی مشاور امور بانوان فرمانداری، خسروی رئیس اطلاعات شهرستان سقز، دکتر نقیبی رئیس مرکز بزرگ اسلامی شهرستان، فرزاد خاکی سرپرست اداره ورزش و جوانان ، امینی رئیس هیات ورزش روستایی و بازی های بومی محلی  استان کردستان و جمعی از مسئولین ادارت در روز ۲۶ اسفند ماه در سالن ورزشی ۲۰۰۰ نفره شهید آبدرم برگزار شد.

در ابتدای این جشنواره فرزاد خاکی ضمن خیرمقدم و تبریک روز زن وهمچنین تبریک سال جدید به حاضرین درمراسم  و با اشاره به  موفقیت های  بانوان شهرستان سقز در رشته های مختلف ورزشی گفت: هدف از برگزاری این جشنواره، مشارکت دادن مادران و بانوان روستایی در فعالیت‌های جمعی و شناسایی ظرفیت‌های مختلف و بیشتر آنان در زمینه‌های فرهنگی و ورزشی است.
همچنین خاکی در پایان از زحمات  و حمایت های مهندس بیگلری نماینده مردم شهرهای سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی، مهندس ورمقانی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان سقز و معاونان وی و همچنین از خانم صالحی مشاور امور بانوان در فرمانداری که برای ورزش شهرستان تلاش می کنند  تقدیر و تشکر کرد.
در ادامه مهندس بیگلری ضمن تبریک روز مادر و زن به جایگاه رفیع مادارن اشاره کرد و از اداره ورزش و جوانان  برای برگزاری چنین جشنواره ارزشمندی تشکر و قدر دانی کرد و گفت: امیدواریم در آینده نزدیک بازهم شاهد برگزاری چنین مراسماتی باشیم.

در بخش دیگری از جشنواره مهندس  ورمقانی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان سقز ضمن تبریک و تهنیت به مناسبت فرا رسیدن تولد حضرت فاطمه زهرا(س) و روزمادرگفت: بانوان، مادران فرزندان آینده این کشور هستند و سلامت جامعه بستگی به مادر سالم دارد، بنابراین اگر مادر در جامعه سالم باشد نشاط و شادابی در جامعه بیشتر خواهد شد.
مهندس ورمقانی در پایان از تمامی عوامل برگزاری این برنامه از جمله اداره ورزش و جوانان، فرمانداری، بخش داری ها و دهیاری ها تشکر و قدر دانی کرد.
در این جشنواره برنامه های گروه سرود، موسیقی، هه لپه رکی، شعرخوانی،  آشپزی، مسابقات طناب کشی، داش بال و دال پلان برگزار شد.
در ادامه مراسم مسئولین از غرفه های صنایع دستی و غذاهای محلی و همچنین غرفه های ورزشی بازدید کردند.
در پایان جشنواره فرهنگی – ورزشی « دا» از طرف اداره ورزش و جوانان از خانم صالحی مشاور امور بانوان فرمانداری عهده دار زحمات وحمایت هایی ورزش بانوان می باشد تقدیر شد،همچنین  از جمعی  مادران نمونه چهار بخش مرکزی، سرشیو، زیویه و امام و نایب رئیس هیات های ورزشی، آشپز ها و غرفه داران حاضر در جشنواره و تیم های  برنده مسابقات طناب کشی، داش بال و دال پلان با حضور مسئولین تقدیر شد.
گفتنی است این جشنواره  روز ۲۶ اسفند ماه  در سالن ورزشی ۲۰۰۰ نفره شهید آبدرم شهرستان سقز  با همکاری فرمانداری شهرستان سقز، اداره ورزش و جوانان، امور بانوان فرمانداری، هیات ورزش روستایی و بازی های بومی محلی و بخش داری هاو دهیاری های شهرستان سقز برگزار گردید/ ورزش و جوانان سقز

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اجتماعی

ورزشی

تبلیغ

اجتماعی

جهانی