۷ متخصص به پزشکان سقز اظافه شدند

جذب و توزیع ۹۵ متخصص و فوق تخصص در سالجاری در مراکز درمانی کردستان

به گزارش ده نگی شار:

دکتر هومن قصری ، معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی کردستان گفت: در سالجاری ۹۵ نیروی متخصص و فوق_تخصص در رشته های مختلف بالینی جهت ارایه خدمات درمانی به هم استانی های عزیز توسط معاونت درمان جذب و به مراکز درمانی و تخصصی استان کردستان معرفی شدند .

این تعداد شامل پزشکان فوق_تخصص در رشته های روماتولوژی و ریه ، قلب کودکان ، اینترونشن قلب و جراحی قلب و متخصصین زنان ، داخلی ، کودکان،  ارتوپد ،جراح ، قلب ، روانپزشک، طب اورژانس ، جراح مغز و اعصاب ، نرولوژیست ، پوست ، مغز و اعصاب ، پاتولوژی و سایر رشته های تخصصی از جمله رادیولوژی و عفونی و چشم پزشک و ENT و اورولوژی، پزشکی هسته ای، پزشکی قانونی و بیهوشی و همچنین ۱۰ متخصص دندانپزشکی هستند.
در مجموع ۶ متخصص جدید برای دیواندره ، ۷ متخصص جدید برای سقز ، ۱۲ متخصص برای قروه، ۳ متخصص برای دهگلان ، ۶ متخصص برای بیجار ، ۷ متخصص برای بانه ، ۴ متخصص برای سروآباد، ۱۲متخصص برای مریوان، ۴ متخصص برای کامیاران و مابقی از جمله ۱۰ متخصص دندانپزشکی برای کلینیک تخصصی دانشکده دندانپزشکی شهرستان سنندج جذب شده اند.
این متخصصین در حال حاضر در تمامی مراکز درمانی و آموزشی و بیمارستانهای سطح استان  مشغول به فعالیت و خدمت رسانی هستند./ایرنا

قبلی «
بعدی »

۱ دیدگاه

  1. سایت بسیارعالی دارید باتشکب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اجتماعی

ورزشی

تبلیغ

اجتماعی

جهانی