گلایه های سرپرست تیم دیار پرسپولیس سقز از برخوردهای دوگانه مدیران شهرستانی

دلسوزی های امسال و بی تفاوتی های پارسال

سال گذشته تیم دیار پرسپولیس سقز بدلیل نداشتن اسپانسر مالی دچار مشکلات عدیده ای شد و با وجود اینکه توانستند به عنوان تنها نماینده استان کردستان در لیگ دسته دوم کشور باقی بماند ، سرپرست تیم تصمیم به فروش امتیاز باشگاه نمود.

فروش امتیاز تا حدی بوی واقعیت به خود  گرفت که آگهی فروش بر روی سایت هیئت فوتسال کشور قرار گرفت .

هر چند در طول فصل گذشته وعده هایی از جانب مسئولین شهرستان جهت حمایت یا جذب اسپانسر برای تیم داده شد ، اما به گفته حبیبی سرپرست و صاحب امتیاز تیم فوتسال دیار پرسپولیس سقز این وعده هاکاملا سوری و بي نتيجه ماند .

حبیبی سید با بیان اینکه در طول فصل گذشته به مدیران شهرستان اعلام گردید ليكن بدلیل هزینه های بالای تیم بدون کمک اسپانسر قادر به تیم داری نخواهم بود و هیچ یک از عزیزان سخن بنده را جدی نگرفتند و اكنون برای انتقال امتیاز تیم به یکی از شهرهای شمال کشور توافق گردیده اداره ورزش و جوانان سقز برگه خروج امتیاز از شهر را امضا نخواهند نمود ونيز با وساطت فرماندار محترم سقز قرار شد تا ۱۴ دی در صورت نبود خریدار داخلی، فرماندار شخصا برگه خروج را امضا نماید.

اتفاق جالبی که رخ داده است پیشنهاد خرید امتیاز از جانب شورای شهر سقز است.

حبیبی سید افزود : متاسفانه سال گذشته از همه برای  حمایت از تیم درخواست کمک کردیم و همه به نحوی دست رد به سینه ما زدند .

حال چه اتفاقی رخ داده است که شورای شهر، سال گذشته توانایی مالی در کمک به تیم را نداشت ولی اکنون قصد خرید امتیاز تیم را دارد؟؟؟

حبیبی سید در پایان افزود:
گذشت زمان موضوع را روشن خواهد نمود که علت اصلی این تصمیم چه بوده است اما امیدوارم تصمیمی عاقلانه و بدور از امتیازگیری ها برای آینده باشد

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اجتماعی

ورزشی

تبلیغ

اجتماعی

جهانی