️اخبار کوتاه دَرِگوشی …

️اخبار کوتاه دَرِگوشی …

اخبار رسیده به ده نگی شار حاکی از آن است تعدادی از زمینهای مرغوب سطح شهر که کاربریهای غیر مسکونی دارند در حال تغییر کاربری هستند.

با رفتن رستم پور گمانه زنی ها درباره تغییرات در ۳ معاونت فرمانداری سقز یکباره عوض شد و احتمالات از ماندگاری ۲ معاونت برنامه ریزی و عمرانی تا مهرماه و معرفی جانشین معاونت سیاسی در روزهای آتی دارد.

طی مکاتبات مکرر استانداری با فرمانداری سقز و همچنین شورای این شهر مبنی بر واریز ماالتفاوت دریافتی اعضای شورا به حساب شهرداری سقز، تا بدین لحظه خبری از واریزی ها نیست. گفتنی اضافه دریافتی ها مبالغی بین ۱۰ تا ۴۷ میلیون است که ۷ عضو شورای حاضر و ۱ عضو مستعفی را شامل میشود.

تبلیغات انتخابات شورای شهر بصورت غیر رسمی آغاز شده که پرچمدار تبلیغات یکی از اعضای شورای شهر است. این در حالی است که عملکرد کلی ۷ عضو شورا در افکار عمومی قابل دفاع نبوده و بازگشت اعضای کنونی شورای شهر به عرصه انتخابات با این رزومه و در کنار آن تایید صلاحیت از سوی دستگاههای شهرستانی ، استانی و کشوری در هاله ای از ابهام قرار دارد.

زمزمه هایی از تغییر در مدیران ادارات سطح شهر به گوش میخورد که برداشتها از این تغییرات نشان دهنده تسویه حساب با روئسای اداراتی است که در تیم نماینده سابق بودند.

با رفتن سیدیان و انتخاب رئیس غیر بومی آموزش و پرورش سقز ،شنیده ها از تغییرات گسترده در سطح معاونتها و مدیران حکایت دارد .باید منتظر ماند و دید این تغییرات در راستای وعده های انتخاباتی بوده یا خیر.

همانگونه که پیشتر اعلام شده بود بیمارستان شفا در اکثر واحدها از جمله آزمایشگاه ، سی‌تی‌اسکن و اتاق‌عمل با کمبود تجهیزات مواجه می‌باشد. اقدامات انجام شده چند روز اخیر نشان‌دهنده این موضوع می‌باشد که متاسفانه مسئولان به جای تامین تجهیزات جدید تصمیم گرفته‌اند با تجهیزات بیمارستان امام خمینی ، بیمارستان شفا را تجهیز نمایند. طبق اخبار رسیده به ده‌نگی شار امروز تجهیزات اتاق‌ عمل بیمارستان امام خمینی به شفا انتقال داده شده‌است.
اینگونه اقدامات این ذهنیت را القا میکند که مسئولان سعی در تک بیمارستانه نمودن سقز را دارند. با توجه به افزایش جمعیت و مرکزیت سقز در منطقه امیدواریم مسئولان آینده‌نگرتر باشند

با انتخاب دکتر سالکی بعنوان رئیس بیمارستان شفا ، تعدای از کادر درمان بیمارستان امام با گلایه از انتخاب سالکی به عنوان مدیریت بیمارستان شفا ، خواستار تغییر وی شده اند.

انتخاب رئیس جدید شورای شهر سقز ماه آینده انجام میشود که رقابت بین ۲ عضو شورا در انجام است و زمزمه هایی از ورود عضو سوم به انتخابات نیز به گوش میرسد که با این تفاسیر احتمالا انتخابات کمافی سابق با حاشیه هایی روبرو خواهد بود.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اجتماعی

ورزشی

تبلیغ

اجتماعی

جهانی