️آقایان مسئول !!! درمان کرونا در این شهر خاموشی چراغ پارکها نیست

آقایان مسئول !!! درمان کرونا در این شهر خاموشی چراغ پارکها نیست

شکست های پی در پی برنامه های ادارات مرتبط در بحث کنترل و مبارزه با کرونا یقه پارکها را نیز گرفته و در اقدامی حیرت انگیز و برای جلوگیری از تجمعات شهروندان اقدام به خاموشی روشنایی و همچنین بستن سرویسهای بهداشتی پارکهای سطح شهر نموده اند .

در بحبوحه برگزاری مراسمات عروسی و جشن تولد  در باغات و منازل و سطح کوچه های شهر و حضور چند صد نفری افراد در این محافل ، ستاد مبارزه با کرونا در سقز بدون کمترین توجه و برخورد با عاملان برگزاری عروسی ها و قناعت به چند تهدید سوری ، در اقدامی معکوس اقدام به خاموشی روشنایی های پارکهای شهر و کوثر نمود و به خیال خود توانست مانع حضور شهروندان در پارکها شود.

اما در حضوری چند دقیقه ای در پارکهای مذکور به راحتی میتوان دریافت که این تصمیم نیز همانند بستن معابر سطح شهر شکستی بیش نبوده است.

حال چند سوال:

در کل شهر سقز چند سرویس بهداشتی عمومی تعبیه شده است که اقدام به بستن سرویسهای بهداشتی پارکها که تنها راه دسترسی شهروندان و رهگذران است کرده اید؟؟؟؟

چراغها خاموش شد و شبها خانواده در پارک حضور ندارند اما اطلاع دارید پارکها تبدیل به محلی امن برای چه کسانی شده است؟؟؟

اگر تردد در پارک ممنوع نیست چرا روشنایی قطع است و اگر ممنوع است چرا این همه تردد در روز و خصوصا در شبها و زیر درختان در جریان است؟؟؟

اگر تجمع شهروندان در پارکها موجب افزایش مبتلایان به کرونا میشود پس چرا مانع از شب نشینی شهروندان در فضاهای سبز بلوار ارتش، شهرک دانشگاه و بلوار هفتم تیر نمی شوید؟؟؟؟

اگر آنقدر به تجمع شهروندان حساسیت دارید چرا داروهای بیماران دیابتی را تامین نمی کنید که مانع از ازدحام چند ده نفری افرادی که کاملا در معرض خطر کرونا قرار دارند شوید.؟؟؟؟

جالب است بدانید با وجود قطع برق و عدم فعالیت دکه های داخل پارک از آنان کرایه اخذ میشود.

مشکل سقز شهروندان نیستند بلکه مسئولینی هستند که شب میخوابند و صبح با دل ناشتا برای این مردم نسخه می پیچند.

خسرو بهرام پور

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اجتماعی

ورزشی

تبلیغ

اجتماعی

جهانی