️آتش سوزی یکدستگاه سواری سمند در سقز

آتش سوزی یکدستگاه سواری سمند

یک دستگاه سواری سمند در کمربندی جدید سقز طعمه حریق شد

به گزارش ده نگی شار:

محمد دولتی مدیرعامل سازمان آتش نشانی سقز در گفتگویی اعلام کرد ظهر امروز یکدستگاه سواری سمند که از محور دیواندره بطرف بوکان در حرکت بود در کمربندی جدید سقز و در حین حرکت دچار حریق شد که با برخورد به گاردریل کنار جاده متوقف شد.

دولتی افزود طبق اظهارات راننده بعلت شدت برخورد خودرو با گاردریل بیهوش و خودرو دچار حریق میشود که با کمک خودروهای عبوری ، راننده از خودرو خارج و به آتش نشانی اطلاع داده میشود.

محمد دولتی گفت: به محض اطلاع اطلاع از حادثه ۲ تیم از ایستگاههای مرکزی و شماره ۲شهرک سریعا به محل اعزام و نهایتا حریق کنترل و مهار شد.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی سقز در پایان به رانندگان توصیه کرد در هنگام مواجهه با چنین شرایطی ضمن حفظ خونسردی خود ، در مکانی مناسب توقف و نسبت به خارج کردن سرنشینان از خودرو و رعایت فاصله مناسب با خودرو اقدام و سریعا با تماس با شماره های اضطراری موضوع را اطلاع و در صورت بهمراه داشتن خاموش کننده با رعایت فاصله مناسب اقدام به کنترل نمودن آتش نموده و درصورتی که محل حریق از داخل موتور خودرو است از بازکردن کاپوت بدلیل رسیدن اکسیژن بیشتر به آتش و افزایش حریق خودداری نمایند.

گفتنی است در این حادثه خسارت زیادی به خودرو وارد شد/روابط عمومی آتش نشانی سقز

ده نگی شار(۹۹/۰۶/۰۲)

 

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اجتماعی

ورزشی

تبلیغ

اجتماعی

جهانی