نانوایی هایی که موازین را رعایت نکنند به تعزیرات حکومتی معرفی می شوند/ تشکیل ۱۰۳ پرونده برای نانوایی ها سقز

فرماندار سقز: نانوایی هایی که موازین را رعایت نکنند به تعزیرات حکومتی معرفی می شوند
تشکیل ۱۰۳ پرونده برای نانوایی ها سقز
فرماندار سقز با اشاره به ضرورت رعایت قوانین صنفی توسط نانوایی ها اظهار داشت: نظارت بر نانوایی ها به دلیل گلایه ها و اعتراض های مردمی از کمیت و کیفیت نان و همچنین مواردی چون عدم رعایت وزن چانه، تشدید شود.
جعفر توان افزود: در بازرسی ها، مواردی چون کم فروشی، عرضه خارج از شبکه آرد و عدم ارائه نان، کاهش ساعات کار در برخی از نانوایی ها مشاهده که بر اساس گزارش دبیرخانه، برای تمام آنان، پرونده تعزیراتی تشکیل شده است.
توان اضافه نمود: باید مردم محلات از نانوایی ها رضایت داشته و به دلیل گستردگی شهر و تعداد ۱۸۶ نانوایی، مشهروندان نیز باید بر کار نانوایان نظارت داشته و عدم رعایت قوانین صنفی و شغلی را به بازرسان گزارش دهند.
وی همچنین بر رعایت جدی موازین بهداشتی توسط نانوایان و نظارت بیشتر مرکز بهداشت، نظارت بخشداری ها و دهیاران بر نانوایی های روستاها، وجود ترازوی دیجیتال و دستگاه کارت خوان و تحویل آرد بر اساس دفترچه، تصریح نمود.
تیموری، مدیرجهاد کشاورزی شهرستان سقز هم اظهار داشت: در ماه خرداد ۶۵۰ مورد بازرسی از نانوایی ها انجام شده که برآینده آن تشکیل ۱۰۳ پرونده تعزیراتی و ۸۵ میلیون تومان جریمه بوده است.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اجتماعی

ورزشی

تبلیغ

اجتماعی

جهانی