پیروزی قاطع تیم قندیل سقز

ده نگی شار:
از سری مسابقات هفته ششم لیگ برتر استان بازی دو تیم فوتبال قندیل سقز و پرسپولیس بیجار به میزبانی سقز در استادیوم تختی سقز برگزار شد.
در دقایق اولیه این دیدار دو تیم با انجام یک بازی پایاپای به مصاف هم رفتند .
هرچند سهم تیم قندیل سقز با چند ضربه
ایستگاهی پشت محوطه و سانتر از جناحین بیشتر از تیم میهمان خود بود ولی تا ۲۰ دقیقه اول بازی گلی از خط دو دروازه عبور نکرد .
تیم قندیل سقز که از شرایط میزبانی، همچنین حضور تماشاچیان در این بازی بهره میبرد از همان دقایق اولیه نبض بازی را در اختیار گرفت، هرچند تیم پرسپولیس بیجار از حضور پر تعداد بازیکنان قندیل در زمین خود صاحب اندک موقعیت هایی شد که با بازگشت بازیکنان ، همچنین پوشش مناسب محوطه جریمه توسط  دروازه بان خطر آنچنانی دروازه این تیم را تهدید نکرد و بازی با نتیجه مساوی در نیمه اول پایان یافت.
در حین استراحت دو نیمه یکی از بازیکنان تیم پرسپولیس بیجار که در اواخر نیمه اول از ناحیه سر دچار مصدومیت شده بود پس از معاینه توسط اورژانس ، جهت مداوای بیشتر به بیمارستان منتقل شد.
در نیمه دوم تیم قندیل همچون نیمه اول بازی را بهتر آغاز و با ایجاد موقعیت در همان دقایق اولیه با یک شوت سنگین تیر دروازه را به لرزه درآورد.
در دقایقی از بازی وزش باد شدید در استادیوم تاثیر منفی بر بازی دو تیم داشت.
اولین گل بازی در دقیقه ۵۹ بازی و با شوت بازیکن شماره ۱۷ پس از برخورد توپ با تیرک وارد دروازه شد و قندیل یک بر صفر پیش افتاد.
بعد از گل اول قندیل، تیم بیجاری از لاک دفاعی خارج و با ایجاد چندین موقعیت سعی در جبران گل خورده داشت که با حضور پر تعداد بازیکنان همچنین پوشش خوب دروازه بان این تلاشها بی نتیجه ماند.
در اواخر بازی یکی از بازیکنان تیم قندیل سقز با دریافت زرد دوم از بازی اخراج شد ولی با کنترل خوب بازی تیم قندیل سقز توانست در دقیقه ۹۲ گل دوم را بثمر برساند.
بازیکنان بیجاری که در جو بازی احساسی قرار گرفته بودند با حملات بی هدف سعی در باز کردن دروازه قندیل داشتند که در صحنه ای نیز موفق به باز کردن دروازه شدند ولی بدلیل آفساید گل مورد قبول قرار نگرفت .
در ثانیه های پایانی و قبل از اتمام بازی در یک موقعیت عالی تیم قندیل توانست گل سوم و تیر خلاص را بر پیکر پرسپولیس بیجار وارد کند و نتیجه با پیروزی قاطع  ۳ ب صفر تیم قندیل خاتمه یافت.
بهروز مرادی رئیس کمیته داوران سقز و ناظر بازی ، قضاوت داوران را عالی توصیف کرد.
گفتنی است یکی از ایرادات بزرگ در برگزاری این مسابقه نبود توپ جمع کن در اطراف زمین بود که همین موضوع باعث ایجاد وقفه های طولانی در بازی بود.

قندیل سقز 2

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اجتماعی

ورزشی

تبلیغ

اجتماعی

جهانی