پیام تبریک مهندس محسن بیگلری نماینده مردم فرهیخته سقز و بانه به مناسبت آغاز سال نو

‍ ‍ ‍ ‍ ‍

آغاز بهار و رسیدن سال نو ، نوید رویش و سرزندگی می دهد.
با تغییر و دگرگونی طبیعت ، امید و تلاش هم رنگ و بوی تکاپو و تازگی می گیرد.
سال گذشته با تمام مشکلات و کم و کاستی های آن به خاطره ها پیوست ، سالی که از نظر اقتصادی به زعم اینجانب سخت ترین سال خصوصا برای مردم استان کردستان بود.
سالی که تحریمها و مشکلات اقتصادی اوج فشار را بر مردم متحمل گردید.
در سال گذشته با وجود تمامی مشکلات با فضل و یاری خداوند شاهد افتتاح و بهره برداری چندین طرح و پروژه از جمله کنارگذر سقز؛ بیمارستان رازی بانه، کلینیک تخصصی سقز؛ درمانگاه تامین اجتماعی بانه ،سد چراغ ویس سقز ، سد عباس آباد بانه ، کلنگ زنی ترمینال و تطویل باند (آخرین قسمت) فرودگاه سقز ، کلنگ زنی منطقه ویژه اقتصادی بانه ، اتمام و کلنگ زنی چندین پروژه گازرسانی ، آبرسانی ، راه روستایی در سقز و بانه و اخذ ردیف اعتباری ۴۱ میلیارد تومانی در بودجه ۹۸ برای راه آهن میاندوآب به سقز بودیم و امیدوارم در سال جدید با پیشرفت و بهره برداری از چند پروژه ملی دیگر شاهد خوشحالی و رضایتمندی مردمان ارجمندمان باشیم.
امیدوارم در سال پیش رو که توسط مقام معظم رهبری به نام “ سال رونق تولید” نامگذاری نموده اند؛ با گذر از مشکلات و تنگناهای موجود شاهد تغییر و بهبودی نسبی وضع اقتصادی باشیم.
سال نو بر ملت عزیز ایران علی الخصوص مردم عزیز کردستان خاصتا موکلان ‌و سروران عزیزم در شهر و روستاهای سقز و بانه مبارکباد.

محسن بیگلری
خدمتگزار مردم فرهیخته سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی

 

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اجتماعی

ورزشی

تبلیغ

اجتماعی

جهانی