پرونده مرگ مادر باردار سقزی در چه مرحله ای است

پس از گذشت ۲۰ روز و بدون اعلام علت اصلی مرگ مادر باردار سقزی و معرفی مقصرین احتمالی ، هیچ یک از مسئولین دخیل در ماجرا حاضر به پاسخگویی نیستند.

به گزارش ده نگی شار:

بعداظهر روز یکشنبه ۹۷/۸/۶ خبر مرگ مادر باردار سقزی ساعتی بعد از زایمان خاطر همه سقزی ها را مکدر کرد و با انتشار خبر از رسانه ها ، نماینده مجلس و فرماندار سقز و تعدادی دیگر از مسئولین به قضیه ورود پیدا کرده و خواهان پیگیری علت و برخورد با مقصرین احتمالی حادثه گردید اما متاسفانه بعد از گذشت ۲۰ و بدون مشخص شدن علت مرگ مادر باردار،انگار موضوع از جانب مسئولین به فراموشی سپرده شده است.

حال سوالاتی که ذهن شهروندان را به خود مشغول کرده است این است که :

چگونه است که هنوز علت مرگ مادر باردار مشخص نیست و اطلاع رسانی نشده ، فرد مسئول و مستقیم در قضیه دوباره به محل کار خود بازگشته است؟؟؟

مدیرکل درمان سازمان تامین اجتماعی استان در پاسخ به نامه نماینده مجلس اعلام کردند که با تمام توان پیگیر ماجرا خواهند بود ، کاش جناب فولادی اعلام میکردند که پیگیری های آن سازمان به کجا رسیده؟؟؟

پس از گذشت ۲۰ ماه از حادثه مرگ مادر باردار مریوانی این اتفاق تلخ در سقز روی داد و بر حسب اتفاق دکتر متخصص هر دو مادر متوفی یک نفر بوده ، اما نکته مبهم موضوع این است که اگر این دکتر در قضیه مادر باردار مریوانی مقصر نبوده چرا به سقز انتقال داده شده و اگر در مورد پرونده مادر باردار سقزی نیز مقصر نیست چرا همانند مریوان به شهری دیگر منتقل نشده و مجددا در سقز شروع به کار نموده است؟؟

طی تماس مکرر خبرنگار ده نگی شار با سرپرست بیمارستان تامین اجتماعی سقز، متاسفانه وی حاضر به جوابدهی نبوده و در پیامی عنوان نمودند که در ساعات اداری و حضورا به بیمارستان مراجعه شود!!!!
دکتر بزرگوار؛ پس بفرمایید به چه علت در جلسه مدیرکل درمان استان در سقز و مصاحبه با خبرنگاران شماره تماس خود را در اختیار خبرنگاران قرار دادید؟؟؟

طبق حکم صادره در خصوص مرگ مادر باردار مریوانی ، دکتر متخصص دخیل در قضیه ۷۰% مقصر شناخته شد و باید دید در این مورد احتمال قصور داشته یا خیر؟؟؟

موارد دیگری در این قضیه وجود دارد که ده نگی شار تا صدور نظر قطعی اظهار نظری در این خصوص انجام نخواهد داد.

ده نگی شار پیگیر ماجراست……

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اجتماعی

ورزشی

تبلیغ

اجتماعی

جهانی