پایان تنش شورای شهر سقز و شهردار / حمایت کامل شورای شهر از شهردار

غروب امروز و با حضور شهردار سقز در ساختمان شورا جلسه پاسخگویی به سوالات ۴ عضو شورا برگزار شد.

به گزارش ده نگی شار:

غروب امروز برخلاف آنچه که متصور بود جلسه پاسخگویی چیا صالحی بابامیری شهردار سقز به سوالات مطرح شده ۴ عضو شورای شهر در فضایی کاملا آرام و بدور از هرگونه درخواست پاسخی از سوی شورای شهر با حمایت همه جانبه ۷ عضو شورای شهر از شهردار به پایان رسید.

در گفتگوی خبرنگار ده نگی شار با یکی از اعضای شورا برحمایت کامل از شهردار در اجرای برنامه ها و طرحهای عمرانی و موضوعات مختلف شهری در جلسه تاکید و از ممانعت عزیزی رئیس شورا از طرح سوال و پاسخگویی شهردار به سوالات خبر داد و افزود :
در این جلسه بابامیری شهردار سقز ضمن تقدیر از اعلام حمایت تمامی اعضای شورا از وی از تلاش برای پرداخت معوقات به پرسنل شهرداری که اولویت کاری خود و مجموعه تحت امر خود است خبر داد.

در این جلسه بابامیری از پرداخت حقوق یک ماه کارگران شرکتی شهرداری در امروز خبر داد و بیان کرد که ۱۲ میلیارد تومان درآمد شهرداری طی ۱۰ ماه گذشته بوده است که ۶ میلیارد از آن به بدهی ادوار گذشته شهرداری رحیمی و نعمانی بوده است.

ده نگی شار:

خرسند شدیم از اینکه امروز
رنگی دگر است نه رنگ دیروز

حمایت کل اعضای شورای شهر سقز از شهردار را به فال نیک می گیریم امیدواریم با تلاش و همفکری مجموعه شورا و شهرداری بتوان هر چه بیشتر و بهتر به شهروندان سقزی که لایق بهترینها هستند خدمت کرد.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اجتماعی

ورزشی

تبلیغ

اجتماعی

جهانی