منصف باشیم/ فشار ۵۵ سانتیمتری برف بر دوش ۱۷۰ نفر کارگر شهرداری

منصف باشیم/ فشار ۵۵ سانتیمتری برف بر دوش ۱۷۰ نفر کارگر شهرداری

▪️در بارشی که چند روز گذشته اتفاق افتاد ، در حدود نیم متر برف بر روی زمین نشست و جدای از مشکلات عبور و مرور در محورهای ارتباطی ، در داخل شهر نیز مشکلاتی را بوجود آورد که اجتناب ناپذیر بود.

▪️هر چند با توجه به پیش بینی هواشناسی مبنی بر بارش نیمه سنگین برف ، قبل از شروع بارش ، شهرداری در چند نقطه سطح شهر اقدام به نمک پاشی معابر نمود که این اقدام نیز از جانب تعدادی از همشهریان مورد نقد قرار گرفت که چرا برفی نیست نمک پاشی صورت می گیرد اما فعالیت اصلی همزمان با شروع بارشها آغاز و کلیه نیروهای عملیاتی شهرداری دست به کار و با نمک پاشی و برفروبی معابر و خیابانهای اصلی سطح شهر سقز عملیات برفروبی را آغاز کردند.

▪️باید قبول کرد انجام برفروبی به این وسعت و با امکانات موجود شهرداری و تعداد ۱۷۰ نفر نیروی عملیاتی کاری بسیار سخت و دشوار است . ۱۷۰ نفر نیرویی که در ۵ روز گذشته فرصت رسیدگی به کوچکترین مسائل شخصی و خانوادگی خود را نداشته و حتی در منزل خود حضور نداشته و بصورت شبانه روزی در حال خدمت بوده و هستند که با سرمای شدید شبانه ، تایم استراحت تعداد زیادی از این عزیزان در شبانه روز به کمتر از ۵ ساعت محدود شده است.

▪️متاسفانه تعدادی از همشهریان به جای کمک به کمک به حل مشکلات موجود ، زحمات کارگران شریف شهرداری را دو برابر کرده و با انتقال برف از حیاط و پشت بام به کوچه ، و برف پیاده روها به جداول و انتقال به سطح خیابان عملا باعث دوباره کاری و زحمت آنان را دوچندان کرده و همچنان ناراضی از خدمت رسانی هستند .

▪️در اینگونه شرایط بحرانی و مشکلاتی اینچنینی ، این فرهنگ شهرنشینی است که باعث تسریع و افزایش خدمت رسانی می شود که خوشبختانه مردم فهیم سقز ثابت کرده اند قدردان زحمات کارگران شهرداری بوده و هستند .

▪️امید است شهروندان سقزی انتظارات خود را با توجه به شرایط کنونی و در حد معقول بسنجند و از اعمال فشار و نقدهای غیرمنصفانه موجب افزایش فشار بر کارگرانی نشوند که بار و زحمت چند صد خیابان و چندین هزاران کوچه سطح شهر سقز را به دوش می کشند.

▪️طبق بررسی های انجام شده ، هم اکنون شهرداری در حال برفروبی کوچه های سطح شهر است که امیدواریم هر چه سریعتر به اتمام رسد تا رضایت همشهریان را به دنبال داشته باشد.

▪️ قطعا نقدهایی به نحوه هماهنگی ها ، منطقه بندی ها ، کمبود تجهیزات ، عدم همراهی تعدادی از دستگاهها وارد است ، اما نمیتوان از زحمات پرسنل شریف شهرداری و در راس آنها کارگران و رانندگان عزیز چشم پوشی کرد.

✔️ده نگي شار(۱۴۰۰/۱۱/۰۱)

@dangishar

✔️پیج اینستاگرام

https://www.instagram.com/dangishar.ir/

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اجتماعی

ورزشی

تبلیغ

اجتماعی

جهانی