شنیده های دَرِگوشی….

شنیده های دَرِگوشی….

▪️چند روز قبل خبری با عنوان درگیری ۲ عضو شورای شهر سقز منتشر شد.منبعی موثق به ده نگی شار گفت ، در دقایق پایانی جلسه روز چهارشنبه ، ۲ نفر از اعضای شورای شهر سقز به دلیل اختلاف نظر در مورد جلسات و حق الجلسه به جر و بحث پرداخته که با وساطت سایر اعضا موضوع خاتمه یافت. این منبع به ده نگی شار گفت : برخلاف آنچه که در ۲ روز گذشته شنیده شده ، هیچگونه برخورد فیزیکی بین ۲ عضو شورا صورت نگرفته است و موضوع در همان لحظه خاتمه یافته است.

▪️ منبعی دیگر به ده نگی شار اعلام کرد هفته قبل و در پی بروز جر و بحث در بین ۲ عضو دیگر شورا ، فردی که گفته شده عضو خانواده یکی از اعضای شورای شهر سقز است در کوچه مشرف به ساختمان شورا با این عضو شورا مکالمه ای داشته که عضو شورای شهر آن را تهدید قلمداد نموده و مراتب را به دستگاههای نظارتی اطلاع داده است. طبق شنیده های افراد حاضر در محل این گفتمان در راستای رعایت اخلاق در جلسات و خارج نشدن از مباحث قانونی و اخلاقی بوده است.

▪️شنیده شده در جریان پرونده ای مربوط به سال ۹۴ کلیه حسابهای شهرداری سقز مسدود شده است، هر چند این اتفاق جدیدی نیست اما نکته ای که شاید مهمتر از موضوع باشد شیوه مقابله جمعی از اعضای شورا و کارکنان شهرداری به موضوع باشد. شهرداری سقز نیز در پیامی مسبب بسته شدن حساب های شهرداری و عدم پرداخت حقوق را شکایت خانواده غلامی که یکی از خانواده خوشنام در سقز از شهرداری معرفی کرده که واکنشهای منفی زیادی را برای شهرداری در بین شهروندان داشته است. در این گزارش نیز به صراحت اعلام شده که شاکی کل مبلغ خود را از حسابهای شهرداری برداشت نموده که این خبر رسما از سوی شاکی تکذیب شد.منبعی آگاه در این باره گفت هرچند جلساتی در شهرداری جهت یافتن راه حل در جهت رفع مشکل برگزار ، اما تا بدین لحظه حسابهای شهرداری مسدود است . این رسانه در چند روز آینده گزارشی کامل در جهت شفاف سازی موضوع منتشر خواهد کرد.

▪️افزایش سرقت در سقز / پیامهای متعددی از شهروندان به ده نگی شار رسیده که حاکی از افزایش سرقت در سقز را دارد . سرقت خودرو ، دریچه های کانال، سیم برق ، وسایل مقابل مغازه ای داخل بازار و … موارد غالب این سرقت هاست.

✔️ده نگي شار(۱۴۰۰/۱۰/۰۳)

@dangishar

✔️پیج اینستاگرام

https://www.instagram.com/dangishar.ir/

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اجتماعی

ورزشی

تبلیغ

اجتماعی

جهانی