سوء‌مدیریت در شرکت آب و فاضلاب کردستان/ مدیرعامل ‌از زیر بار مسئولیت شانه خالی می‌کند

محسن بیگلری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در سنندج با اشاره به مشکلات آب شرب در نقاط مختلف کردستان در ماه‌های اخیر اظهار داشت: این مشکلات سبب ایجاد نارضایتی و نگرانی عمیق در میان شهروندان شده است.

وی با اشاره به وظایف نمایندگان مردم در قبال موکلان‌شان گفت: پیگیری نگرانی‌های مردم به ویژه در حوزه مسائل مرتبط با سلامت عمومی از اولویت‌های نمایندگان مجلس است و در این حوزه کمترین قصور مدیریتی هم قابل چشم‌پوشی نیست.
نماینده مردم سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در ماه‌های اخیر مشکلات آب شرب در استان ابعاد نگران‌کننده‌ای پیدا کرده و بخشی از مشکل بدون تردید ناشی از سوء‌مدیریت در شرکت آب و فاضلاب شهری کردستان است.

بیگلری بیان کرد: هر بار که مشکلات آب شرب کردستان توسط نمایندگان یا رسانه‌ها پیگیری شده، مدیرعامل آبفا کردستان با ارائه برخی توضیحات تلاش کرده از زیر بار مسئولیت شانه خالی کند که این رویکرد ناصواب به هیچ وجه در درجه اول افکار عمومی و در مرحله بعد همکاران نماینده‌ای را که پیگیر موضوع بوده‌اند، قانع نکرده است.

عضو مجمع نمایندگان کردستان در مجلس به پیگیری مشکلات آب شرب استان از طریق وزارت نیرو اشاره کرد و افزود: تیم بازرسی این وزارتخانه هفته جاری به کردستان اعزام و موضوع را بررسی کرده است.

بیگلری خاطرنشان کرد: آنچه ما نمایندگان مکلف به پیگیری آن هستیم مطالبات مردم است و در خصوص عملکرد آبفا کردستان هم پیگیری‌ها تا رسیدن به نتیجه مطلوب ادامه خواهد یافت.

 

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اجتماعی

ورزشی

تبلیغ

اجتماعی

جهانی