دیار پرسپولیس سقز در یک قدمی انحلال

تيم فوتسال ديار پرسپوليس سقز در حال انحلال است و خبري از وعده هاي مسئولان نشد.
تنها تيم فوتسال و نماينده استان حاضر در ليگ دسته دوم كشور به دليل وضعيت نامناسب مالي به احتمال فراوان نتواند در ليگ امسال حضور داشته باشد
ده نگي شار:
تيم فوتسال ديار پرسپوليس سقز در شرايطي سخت و با عبور از زير گروه و ليگ برتر استان و حضور در ليگ دسته ۳ كشور با كادري كاملا بومي توانست بعنوان اولين تيم استان كردستان جواز حضور در ليگ دسته دو كشور را كسب كند كه دراولين تجربه حضور در ليگ دسته دوم و انجام بازيهاي به ياد ماندني و تنها با اختلاف يك امتياز از صعود به ليگ دسته ۱ كشور باز ماند و در گروه خود در رده سوم قرار گرفت.
حال تنها تيم با افتخارفوتسال سقز و استان در شرايطي بحراني قرار دارد و بدليل مشكلات مالي ، احتمالا نتواند به حضور در ليگ دسته دوم ادامه و سهميه آن واگذار و چه بسا از سقز و حتي استان نيز خارج شود.
متاسفانه با وجود وعده هاي مسئولين شهرستاني همچون نماينده مجلس و فرماندار در خصوص پشتيباني از اين تيم، تاكنون هيچ اقدامي درحمايت يا جذب اسپانسردر جهت رفع مشكلات مالي اين تيم صورت نپذيرفته است .
لقمان حبیبی سید سرپرست تيم در مصاحبه  با ده نگي شار گفت : داشتن تيمي در ليگ كشوري آرزوي هر شهري است و حضور در ليگ دسته دو كشور هزينه هاي زيادي دارد كه  با توجه به بدهي قبلي و نبود اسپانسر قادر به تامين مخارج و هزينه هاي اين تيم نخواهیم بود و به احتمال فراوان سهميه تيم واگذار خواهد شد.
حبیبی  با ازعان به اينكه تاكنون و در چندين مرحله كليه مسئولين شهرستان سقز در محل تمرينات و مسابقات اين تيم حاضر شده اند و وعده هايي در خصوص كمك و جذب اسپانسر داده شد كه متاسفانه فقط در حد صحبت بوده و هيچ يك از آنها به نتيجه اي نرسيد.
حاتم شريفي سرمربی تیم دیار پرسپولیس سقز نیز  ضمن تشكر از حمايت همشهريان سقزي در خصوص حمايت ازاين تيم عنوان كرد : مردم فهيم و ورزش دوست سقز لياقتي بيش از را دارند كه تيمي در سطح استان داشته باشند و حال كه اين اتفاق در سطح كشور روي داده است همه با هم تلاش كنيم كه اين تيم را حفظ كرده تا بعدها افسوس آن را نخوريم .
حال سخنی با مسئولین :
جناب آقاي ورمقاني طي ديداري كه چند ماه پيش از تيم ديارپرسپوليس داشتيد قول مساعد داديد كه كمك حال اين تيم باشيد و اين خبر نيز رسانه اي شد ولي متاسفانه بعد از گذشت بيش از ۷۰ روز هنوز اتفاقي نيفتاده است شايد تنها اتفاقي كه آن شب در سالن شهيد آبدرم افتاد ضيافت پنالتي بود كه وعده های شما هم مانند ضربه پنالتي كه زديد به گل تبديل نشد .
نماينده محترم مردم شريف سقز و بانه در مجلس:
شنيده ها از  ۲۵  كيلومتر دورتر و در شهرستان بوكان حاكي از حمايت همه جانبه نماينده آن ديار از تيم فوتبال و رايزني موفقيت آميزي در خصوص جذب اسپانسري قوي براي تيمي است كه حتي جايگاهي در سطح استان خود ندارد. حال كه تاكنون خبر وواكنشي در اين خصوص از جانب شما صورت نگرفته و شرايط به گونه اي است كه احتمال انحلال يا واگذاري امتيازاين تيم به شهر يا استان هاي ديگر محتمل است لطفا  به درخواست همشهريان خود پاسخي در شان آن دهيد.
و کلام پایانی خطاب به جناب خاکی سرپرست اداره ورزش و جوانان
در زحمات شما در زمینه ورزش سقز شکی نیست ولی درخصوص تیم دیار پرسپولیس سقز که نماینده استان کردستان در لیگ کشور است چه کمکی بجز هماهنگی سالن یا اتوبوس جهت ایاب و زهاب که آن هم بر دوش شهرداری است انجام گرفته است ؟
آیا زمان آن فرا نرسیده است که از پتانسیل های موجود شهرستانی و استانی در خصوص رفع مشکل این تیم بهره برد؟؟
آیا نماینده فوتسال یک استان هیچ ارزش و در عین حال حقی بر سازمان ورزش شهر خود را ندارد.
زمان آن رسیده است که همه مسئولین با تمام توان و قدرت خود در جهت اعلام حمایت و کمک به تیم دیار پرسپولیس سقز اقدامی عاجل و کارساز انجام داده تا در کمترین زمان ممکن  این تیم سروسامان و برای فصل آینده با قدرت و بدون دغدغه در مسابقات حضور یابد.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اجتماعی

ورزشی

تبلیغ

اجتماعی

جهانی