حکم غیرقانونی مدیرکل راه و شهرسازی کردستان باید لغو شود

فرشادان خطاب به سرپرست وزارت راه و شهرسازی:
حکم غیرقانونی مدیرکل راه و شهرسازی کردستان باید لغو شود

نماینده مردم سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس شورای اسلامی گفت: حکم انتصاب مدیرکل جدید راه و شهرسازی کردستان توسط آقای آخوندی، وزیر مستعفی غیرقانونی است و باید لغو شود.

سیدمهدی فرشادان  اظهار داشت: مایه تاسف است وزیر مستعفی راه و شهرسازی دقیقاً همان لحظه که استعفایش مورد تایید رییس جمهور قرار می‌گیرد، به جادەها یا بهتر بگویم قتلگاه‌ها و قصابخانه‌های کردستان می‌اندیشد و حکم انتصاب فردی به عنوان مدیرکل راه و شهرسازی کردستان را امضا می‌کند.

وی خاطرنشان ساخت: این چه قانونی است که در روز ۲۸ مهرماه، در حالی که سرپرست جدید وزارت راه و شهرسازی با امضای ریاست جمهور منصوب می‌شود و در همان روز آقای روحانی استعفای آخوندی را نیز قبول می‌کند، اما وزیر مستعفی و ناکارآمد دولت تدبیر و امید همچنان برای استان کردستان کدخدایی می‌کند و در حکمی غیرقانونی، مدیرکل راه و شهرسازی کوردستان را منصوب می‌کند.

فرشادان خطاب به آخوندی، وزیر مستعفی راه و شهرسازی گفت: کارنامه بی‌توجهی و کم‌کاری شما در آتش‌سوزی اتوبوس سنندج رقم خوردە است و دیگر به این شیرین‌کاری‌ها نیازی نیست.

نماینده مردم سنندج، دیواندره و کامیاران، افزود: کسانی که فکر می‌کنند کردستان حیاط خلوت مدیران وارداتی است، سخت در اشتباه هستند که امیدوارم محمد اسلامی، سرپرست جدید راه و شهرسازی از اشتباهات وزیر پیشین پرهیز کند.

فرشادان یادآور شد: جاده‌های نامناسب و غیراستاندارد استان کردستان به بودجه جهشی و اعتبار و نه مدیر سفارشی، نیاز دارد.
نماینده مردم سنندج، دیواندره و کامیاران در پایان تاکید کرد: تحت هیچ شرایطی حکم #غیرقانونی مدیرکل راه و شهرسازی کردستان را نخواهد پذیرفت و سریعاً باید لغو شود./ فارس

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اجتماعی

ورزشی

تبلیغ

اجتماعی

جهانی