حضور معاون وزیر راه و شهرسازی در سقز

عصر امروز و با حضور معاون وزیر راه هیئت همراه ،معاونت عمران استانداری کوردستان، فرماندار ویژه سقز، شهردار و جمعی از روئسای ادارات خدمات رسان سطح شهر ضمن بازدید از بیمارستان در دست احداث ۲۳۵ تختخوابی سقز ، در جریان آخرین وضعیت و پیشرفت کاری پروژه مذکور قرار گرفتند.

به گزارش ده نگی شار:

جعفر علیزاده معاون وزیر راه و شهرسازی با حضور در محل پروژه ساخت بیمارستان ۲۳۵ تختخوابی سقز ، ضمن بازدید میدانی محوطه و طبقات در گفتگویی پیشرفت پروژه را ۸۷ درصد اعلام کرد و افزود:
از ماه آینده راه و شهرسازی آمادگی دارد فضاهای چهارگانه که شامل رخت شورخانه ،آزمایشگاه ،آشپزخانه و سی ای آر (استریل مرکزی)تصویربرداری و رادیولوژی،سی تی اسکن ، ماموگرافی را جهت تجهیز در اختیار دانشگاه علوم پزشکی قرار دهد و تا هنگام تحویل با برگزاری مناقصه و تعیین دستگاههای مورد نیاز زمان قطعی آغاز فعالیت بیمارستان مشخص خواهد شد.

وی افزود : پروژه تا مرحله ۹۰ درصد ساخت ، توسط راه و شهرسازی انجام و ۱۰ درصد باقی مانده همزمان با وزارت بهداشت و درمان اجرا خواهد شد،لذا اتمام پروژه بستگی به مدت زمان تجهیز امکانات بیمارستانی توسط دانشگاه علوم پزشکی دارد که امیدواریم در سریعترین زمان به پایان برسد.

معاون وزیر راه در پایان حمایت دستگاههای خدمات رسان در طول مدت اجرای پروژه ساخت بیمارستان را ستود و از حمایت شهردار ، رئیس ادارات آب و برق و گاز قدردانی کرد.

کریمیان فرماندار ویژه سقز نیز در گفتگویی کوتاه ضمن تقدیر از حضور و پیگیریهای مستمر معاونت راه و شهرسازی درخصوص به سرانجام رساندن بیمارستان ۲۳۵ تخت خوابی سقز گفت:
عملیات ساخت بیمارستان که در طرح اولیه تعداد ۱۶۵ تخت تعریف شده بود خوشبختانه با توجه به امکانات و همچنین مساعدتهای صورت گرفته به ۲۳۵ تخت افزایش یافته و در چند ماه گذشته فعالیت تکمیل ساختمان روند قابل قبولی داشته که مطمئنا با آغاز به کار، این بیمارستان در ردیف مجهزتریین مراکزدرمانی در منطقه غرب و سطح کشور قرار خواهد گرفت.

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان سقز مبلغ هزینه شده در پروژه را تا بدین لحظه ۶۰ میلیارد تومان اعلام کرد و افزود جهت اتمام این پروژه ملی ۱۲ میلیارد تومان دیگر ، مورد نیاز است که انشالله با تخصیص مبلغ باقی مانده پروژه ساخت بیمارستان که نیاز اساسی دومین شهرستان استان و مطالبه شهروندان است به اتمام برسد.

کریمیان افزود : ظرفیت بالای بیمارستان و همچنین خدمات تعریف شده بگونه ای است که میتواند به مرکزی برای توریسم درمانی مورد توجه قرار گیرد.

وی در پایان از تلاش و همکاری دستگاههای خدمات رسان شهرداری، برق ،آب و گاز در سرعت بخشیدن به عملیات ساخت بیمارستان تقدیر و قدردانی کرد.

در ادامه این بازدید شهردار سقز نیز ضمن تشکر از حضور معاونت وزارت راه و شهرسازی و پیگیری وضعیت بیمارستان ،حمایت مجموعه شهرداری را تا پایان پروژه و با رعایت موازین قانونی اعلام و افزود: شهرداری در راستای اهمیت موضوع و کمک در اتمام پروژه با تخفیف و تسریع در صدور و تمدید پروانه ساخت بیمارستان اقدام نموده است.

روئسای ادارات آب و گاز و برق نیز به فراخور خدمات ارائه شده به بیمارستان توضیحاتی را ارائه دادند.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اجتماعی

ورزشی

تبلیغ

اجتماعی

جهانی